Turkcell Superonline müşterisi iken Fiber internete geçilir mi?

kannexhes

Centipat
Daha fazla  
Turkcell Superonline müşterisiyim fakat Turkcell'in fiber internetine geçmek istiyorum. Geçebilir miyim?
Şu an 2 yıllık sözleşmem bitmedi kullanabilir miyim fiber paketi?
İşin aslı internet paketimi değiştirip Turkcell'in fiberine geçmek istiyorum.
Şimdiden teşekkürler...

Turkcell Superonline müşterisiyim fakat Turkcell'in fiber internetine geçmek istiyorum. Geçebilir miyim?
Şu an 2 yıllık sözleşmem bitmedi kullanabilir miyim fiber paketi?
İşin aslı internet paketimi değiştirip Turkcell'in fiberine geçmek istiyorum.
Şimdiden teşekkürler...
Ben de Superonline müşterisiyim. Bizim buraya fiber altyapı çekilmiş, ADSL'den VDSL'e geçmek için çarşamba gününe randevu oluşturdum. Güzel bir tarifeleri vardı aklıma yattı. Bakır kablodan cam kabloya geçince aradaki farkı buraya yazarım. Henüz kullanmadığım için birşey söyliyemiyeceğim.

Fibere geçebilirsiniz. Modem değişikliği sonrası aktif olacaktır. Kontratınız yenilenir.

Ben de Superonline müşterisiyim. Bizim buraya fiber altyapı çekilmiş, ADSL'den VDSL'e geçmek için çarşamba gününe randevu oluşturdum. Güzel bir tarifeleri vardı aklıma yattı. Bakır kablodan cam kabloya geçince aradaki farkı buraya yazarım. Henüz kullanmadığım için birşey söyliyemiyeceğim.
Hocam VDSL Fiber değil dikkat edin iki iş olmasın size.

Ben söyleyeyim farkı. Aynı bilgisayar ile Gölcük'teki evimde 80 mbps vdsl kullanıyorum. Ping değerlerim yakın sunucuya 8 ms jitter 0.8-1 civarı. Pendik'teki evimde ise fiber kullanıyorum ping değerlerim yakın sunucuya ms 2-3 jitter 0,4-0,6 civarı.
PING​
JITTER​
FİBER
3 ms​
0,5​
VDSL
8 MS​
1​

Ben de Superonline müşterisiyim. Bizim buraya fiber altyapı çekilmiş, ADSL'den VDSL'e geçmek için çarşamba gününe randevu oluşturdum. Güzel bir tarifeleri vardı aklıma yattı. Bakır kablodan cam kabloya geçince aradaki farkı buraya yazarım. Henüz kullanmadığım için bir şey söyliyemiyeceğim.

Peki fiber değil de sadece paket değişimi yapabilir miyim?

Bende Superonline geçeceğim 100/ 20 Fiber Paketine geçicem memnun musunuz ? ping vs durumu nedir?

Bende Superonline geçeceğim 100/ 20 Fiber Paketine geçicem memnun musunuz ? ping vs durumu nedir?
Bugün paketimi yükselttim, yetkililer gelip kurulum yaptılar. Cam kablo 200 mbps'lik paketi aldım ancak 265 download 35 upload veriyor. Çok iyi. Wifi 6 modem kurdular wifiden sanki kablolu gibi kayıpsız internet veriyor. Ben memnun kaldım.

Yeni konular

Geri
Yukarı