Çözüldü Superonline kurulum süresi ne kadar sürer?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Binamda fiber var.
Daireye çekilmiş bir kablo yok ama katta var.
Daireme fiberi çekmeleri ne kadar sürer?
Herhangi delme kırma olacak mi yoksa (örneğin) doğal gaz borusunun oradan vs mi getirecekler kabloyu?
Diyelim ki fiber kablo eve kadar getirildi kurulum ne kadar sürer?
( Wi-Fi'yi ayarlamayı ben de biliyorum.)
TurkNet'e geçerken kurulumu ben yapmıştım.
Evde temizlik var o yüzden bir yabancı hoş karşılanmayabilir. Rica etsem kurulumu bana bırakır mı?)

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Delme kırma gerekmiyorsa 30 dk - 1 saat civarı sürüyor. Doğaz gaz borusunun oradan geçirdiklerini de duymuştum. Benimkini uydu kablolarının bulunduğu yerden geçirdiler hiç kırma falan olmadı. Fiber kablo eve kadar geldikten sonra sizin kuracağınız bir şey yok. Onlar modemin bazı bilgilerini telefonlarındaki uygulamayla çekip hattı aktive ediyorlar. Modeme kullanıcı adı şifre falan girmiyorsunuz hepsi hazır.
Delme kırma gerekmiyorsa 30 dk - 1 saat civarı sürüyor. Doğaz gaz borusunun oradan geçirdiklerini de duymuştum. Benimkini uydu kablolarının bulunduğu yerden geçirdiler hiç kırma falan olmadı. Fiber kablo eve kadar geldikten sonra sizin kuracağınız bir şey yok. Onlar modemin bazı bilgilerini telefonlarındaki uygulamayla çekip hattı aktive ediyorlar. Modeme kullanıcı adı şifre falan girmiyorsunuz hepsi hazır.

Çözüm

Anladım teşekkür ederim.

Geri
Yukarı