Superonline kutusu GigaFiber mi?

Kesinlikle GIBIRNet daha iyi bence kendi fikriniz saygı duyarım bende TurkNet'den memnun olamamıştım Speedtest atar mısınız Recep Baltaş?
Dostum bana şu konuda GIBIRNet kutusunu gösterir misin rica etsem?

Normalde 1 binada fiber varsa 2. firima fiber doşemeye gerek duymuyor fakat o yoldan geçerken bir de ben getiriyim ne olur nolmaz belki kullanıcı cıkar diyorlar bir de arkadaşımda vadafone kendi altyapısı fiber bir de Türk Telekom kendi altyapısı fiber bir de Kablonet kendi altyapısı mevcut merkezi bir büyükşehirde yaşıyor kendisi Türk Telekom 1000MBPS kullanıyor GIBIRNet üzerinden değeler.
987 download
970 upload.
2ping
Valorant Türkiye sunucusu: 7ping.
Valorant Frankfurt suncusu: 37ping.
O şans bizi bulmaz heralde.:)

Dostum bana şu konuda GIBIRNet kutusunu gösterir misin rica etsem?

GIBIRNet'in kendi kutusu yok. O Konya ilcesinde var. Ben başka ildeyim ama Türk Telekom giga hizmetinden yararlandım sadece. Şu an VDSL kullanıyorum. Yan binaya taşındık Türk Telekom başvurduk tekrar bu binaya da fiber gelecek inşallah. Tekrar hizmet alacağım ama arkadaşım GIBIRNet 200 download 20 upload paket kullanıyor.

Superonline kullanmanı tavsiye ederim. Forumda nedense TurkNet bayağı övülüyor fakat kullanıcı dönüşleri aynı şeyi söylemiyor. Turkcell daha pahalıdır ama kesinlikle daha iyi hizmet alırsınız.

GIBIRNet'in kendi kutusu yok. O Konya ilcesinde var. Ben başka ildeyim ama Türk Telekom giga hizmetinden yararlandım sadece. Şu an VDSL kullanıyorum. Yan binaya taşındık Türk Telekom başvurduk tekrar bu binaya da fiber gelecek inşallah. Tekrar hizmet alacağım ama arkadaşım GIBIRNet 200 download 20 upload paket kullanıyor.

Dostum bak Turknet 1 Gbit indirme, 1 Gbit yükleme sunacak. GIBIRNet şu aşamadan sonra arkadaşa ne yapsa yaranamaz. Geçelim.

Ben de Superonline kullanıcısıyım internette sorun olmuştu müşteri hizmetlerine ulaşmıştım sorunun GPON cihazı'nda olduğunu söylediler ve değiştirdiler, ben menunum açıkçası.
Kendi modemini takabiliyor musun? Modem şifresi veriyorlar mı sana?

Ben de Superonline kullanıcısıyım internette sorun olmuştu müşteri hizmetlerine ulaşmıştım sorunun GPON cihazı'nda olduğunu söylediler ve değiştirdiler, ben menunum açıkçası.
Technopat'ın sanırım TurkNet ile bir reklam anlaşması var. Bir ISS'nin reklamı yapılabilir ama sürekli yönlendirme ve diğer ISS'lerin kötü gösterilmeye çalışılması bana hiç etik gelmiyor.

Hocam Turknet 100tlye 1000mbps hız sunabiliyorken neden superonline alsın hangisi daha mantıklı sizce ayrıca superonline kendi modeminide kullandırtmıyor oysaki turknette böyle bir durum söz konusu bile değil biraz ileri görüşlü olun lütfen.
Edit:gülen arkadaş emoji atacağına söylede bizde faydalanalım söyleceğin kelimelerden emoji ile olmuyor o iş.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı