Superonline nasıldır?

Fiyatı ne kadar?

Fiber35 diye bir kampanya var önerir misin?
Alt yapımım ya kötüyse bunu nereden anlayabilirim?

100Mbit fiber sınırsız kullanıyorum aylık 140 ödüyorum fakat tarifem hep sabit olduğu için fiyat değişmiyor sitesinden bakmanı öneririm. Yeni geçenlere fiyatta bir şeyyler yapıyor olabilirler.

Yaklaşık 6-7 yıldır kullanıyoruz. Oldukça memnunduk. Ancak son 1-2 yıldır CGN havuzu muhabbetini yapmaya başladılar. Bazı online oyunları oynatmıyor. Statik IP almak dışında yapılacak bir şey yok, o da aylık 25 TL. Eski yöntemler de işe yaramıyor, süre bitince iptal ettireceğiz.

Merhaba uydu netten geçtim, fiber internet çok farklı ve iyi. Ayrıca wi-fi kullanımı kabloyla çakışmıyor, kablodaki hız düşmesi olmuyor. Uydu nette direk birinin wi-fi de olduğunu hissediyordum.Televizyon da bağlı tv plus ondanda çok memnunum, tavsiyedir.

Fiyatı ne kadar?

Fiber35 diye bir kampanya var önerir misin?
Alt yapımım ya kötüyse bunu nerden anlayabilirim
Sende 100Mbit'lik paket çıkmıyor mu? Fiberse kötü çıkma ihtimali yok gibi birşey. Hatta yok. Bu arada ben sorguladığımda fotoğraftaki gibi çıkıyor.

1618394230426.png

35Mbps tarifesinden 100Mbps tarifeye geçtim.

Toplu kesintiler dışında hiç sorun yaşamadım.
Taahhüt olmaması garip ama çok iyi değil mi beğenmediğim an iptal edebilirim. Herhangi bir cayma bedeli de yok.
Ayrıca altyapım destekliyormuş.
Yaklaşık 6-7 yıldır kullanıyoruz. Oldukça memnunduk. Ancak son 1-2 yıldır CGN havuzu muhabbetini yapmaya başladılar. Bazı online oyunları oynatmıyor. Statik IP almak dışında yapılacak bir şey yok, o da aylık 25 TL. Eski yöntemler de işe yaramıyor, süre bitince iptal ettireceğiz.
Superonline mı?
6 aydan uzun bir süre oldu kullanıyorum, 06.00-18.00 arası 25 mbps, 18.00-06.00 arası 100mbps gayet memnunum bu hızları alıyorum 100 TL paket.
superonline değil mi?

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    83,2 KB · Görüntüleme: 28
Taahhüt olmaması garip ama çok iyi değil mi beğenmediğim an iptal edebilirim. Herhangi bir cayma bedeli de yok.

Zamanında bende TurkNet kullanıyordum ama bir kez internet gidince 1 ay boyunca gelmemişti. Müşteri hizmetlerini defalarca aramamıza ve sitesinden yazmamıza rağmen. Ama şimdi değişmiş midir bilemiyorum. Bir de NetSpeed'e bakın derim.

Superonline mı?

superonline değil mi?
Benim attığım turknet alt yapı sorgulama servisi. Superonline'ı da atayım orada da bir sorgulayın isterseniz. Taahüt olayını bilmiyorum 7 8 yıldır kullanıyoruz bir sorunla karşılaşmadım.
Büyük bir ihtimalle taahüt yazısında aldandınız.

Şu an TTNET fiber 16 Mbps'lik bir internet kullanıyorum. Gayet de memnundum fakat taahhütütüm bittiği için yeni önerdikleri paketlerde çok pahalı olduğu için Superonline geçme kararı aldım.
Superonline iyi midir? Kullanıp memnun olanlar bana Superonline paketlerini önerebilir mi?

Ayrıca Kablonet falan daha iyi derseniz onlara da bakabilirim.

Bana göre fiyatları da iyi pazarlık yapma şansınızda var. İnternet hızında vaad edileni veriyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı