Superonline nasıldır?

Sordum hocam o konuyu arkadaşa yanımda kutudan ölçüm yaptı ping 2 ms gösterdi. Eve kadar kabloyla getiriceğiz sende de 3-4 ms falan olur dedi.

Teşekkür ederim yanıtın için, bende geçeceğim altyapı varken sadece başkalarının yorumlarını almak istedim.

Hepsi yalan söylüyor 24 Mbps'lik paketten 35 Mbps'ye geçirttiler daha kötü oldu internet hiç çekmiyor Instagram'da dolaşırken bazen hiç internet çekmiyor kapatıp açmam gerekiyor oyunda 15 ms almalıyım ama 100 ms ye kadar çıkıyor.

Sana önerim Superonline iyi diyen de var kötü diyen de o yüzden işinizi sağlama alıp Kablonet alın derim.Ama en uzak odalardan çekmiyor.

Ben aşırı memnunum 3 farklı ilde ikişer sene kullandım. Her zaman vadedilen hızları aldım. Ping değerlerim de hep az ve stabil oldu.

Bu arada almak istediğiniz paketin fiyatı gayet uygun ben 225 TL'ye 500mbps/20mbps kullanıyorum.

Bu arada ben yazmayı unutmuşum. 225 TL'ye aldığım bu paketin içerisinde TV+ aile paketi de bulunuyor. Gerçekten harika bir fiyat.

Herkese merhaba, arkadaşlar, şu anda TTNET 100 Mbps tarifesini kullanıyorum ve sözleşme süremin bitmesine 1 ay kaldı. Altyapı sorguladığım da port olmadığı için herhangi bir bilgi verilmiyor fakat 2 ay önce binamıza Turkcell fiber çekildi kutu var girişte bana da gelmişlerdi 1-2 ay sonra geçeceğimi belirtmiştim şimdi tekrar aradılar geçmeyi düşünüyorum. Daha önce Superonline fiber kullanan var mı? Gelen arkadaş 1000 Mbps alırsın dedi 250 TL'ye. Ben 200 Mbps almayı düşünüyorum ilk 6 ay 99 TL sonraki aylar 189 TL diyor sizce nasıl fiyat?
1652390983944.png
. Bende çok iyi Superonline.

Ya arkadaş fiber bağlanmış diyor sen VDSL derdini anlatıyorsun, Senin kullandığın altyapı fiber değil. Benim sokağıma fiber geldi ben direk geçtim, geçtiğim günden beri sıkıntı yaşamıyorum zaten yeni altyapı kuruyor adamlar....

Arkadaşlar başka internet sağlayıcısı yok bulunduğum yerde, sadece Turkcell superonline fiber var kutu bina girişinde çektiler geçen ay.
Çok güzel sizce 500 mbps mi alayım 199 TL ilk 6 ay ucuz diyor yeni üye olduğum için, yoksa sizin gibi 1gbps mi alayım ?

Ya arkadaş fiber bağlanmış diyor sen VDSL derdini anlatıyorsun, Senin kullandığın altyapı fiber değil. Benim sokağıma fiber geldi ben direk geçtim, geçtiğim günden beri sıkıntı yaşamıyorum zaten yeni altyapı kuruyor adamlar....
:) bana dert yanmayın arkadaşlar ben sadece superonline kullananların fikirlerini öğrenmek istiyorum FİBER KULLANANLARIN.

Arkadaşlar başka internet sağlayıcısı yok bulunduğum yerde, sadece Turkcell superonline fiber var kutu bina girişinde çektiler geçen ay.

Çok güzel sizce 500 mbps mi alayım 199 TL ilk 6 ay ucuz diyor yeni üye olduğum için, yoksa sizin gibi 1gbps mi alayım ?
İhtiyacınıza göre. Karar sizin. GTA V 13 dakikada indi. Müthiş olay.

Ayrıca bizde televizyon paketi olan Tv Plus da mevcut. 3 masaüstü bilgisayar kullanıyoruz evde ve 3-4 tane de akıllı telefon var dediğim gibi ping 65-70 arası gidip geliyor. Verdikleri modem eğer eviniz de çok duvar var ise arka odalarda az çeker haberiniz olsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı