Superonline servis ücretinin ekstra ücret cıkarması normal mi?

Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba geçtiğimiz pazar günü internete erisemedigim için Superonline çağrı merkezi üzerinden destek talebi oluşturdum teknik servis geldi ve hızlıca sorunu çözdüler. Sorunun fiberoptik kablosunun kırılmasından kaynaklı olduğunu söylediler ve rapor yazıp genel merkeze ileteceklerini teknik servis ücreti için genel merkezin karar vereceği söylendi ve fatura kesildi faturada sorunun benden kaynaklı olduğu ve 300 TL civarında bir servis ücreti eklemesi yapıldığı yazıyordu. Teknik servis geldiğinde ücretin konusunu dahi açmadı sadece ben ucreti benim mi onların mi ödeyeceğini sorduğumda rapor kısmını söyledi. Fatura kesildikten sonra Turkcell çağrı merkezini aradığımda daire içinde kablonun kırıldığını ve daire içerisinde meydana gelen bütün olayların müşterinin sorumluluğunda olduğunu belirttiler ve hiçbir şey yapamayacaklarını söylediler ancak kendi ekipleri gelip modemi kurduğundan beri modemin yerini değiştirmedim kablo sürekli aynı pozisyonda duruyordu. Buna rağmen bana ekstra ücret çıkarıldi bu normal mi?

Kutudan daireye kadar gelen kablo müşteri sorumluluğunda evet ama siz hiç kabloyu modemi falan ellemedim diyorsunuz ilginç be.

Yeni konular

Geri
Yukarı