Superonline sürekli düşüyor ve oyun sırasında gecikme ikonu beliriyor

cesurturk46

Hectopat
Daha fazla  
Genelde Apex Legends oynarken beni en çok rahatsız ediyor. Bu internetim sürekli düşmesi sorunu neredeyse 1 senedir sürekli var. Modem, kablo vs. değişti ama çözüm bulamadım. İnternetim aslında gitmiş gibi görünmüyor sistemde. Sanki o anlık duraksamış gibi davranıyor. Yayın izlerken, oyun oynarken, interentte gezinirken sürekli denk geliyorum. Paket kaybı mı sorun bilmiyorum. Oyun sırasında hatayı yaşarken beliren logonun resmini yükledim. Yardımlarınızı bekliyorum ne yapabilirim?

Edit: Oyunun kendi sitesinde yaptığı açıklamaya göre latency sorunuymuş bu. Yani pingim birkaç saniyeliğine çok yükseliyor ve internetim kullanılamaz hale geliyor sanırım. Arada bir packet loss sembolüde alıyorum ama çok sık olmuyor. Bu durumu teknik servisle çözebilir miyim? Genelde gelen elemanlar konudan bir haber modem değiştirip gidiyorlar.

Ekran Alıntısı.JPG

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı