Superonline tarife değişikliği sonrası asla vaat edilen hız verilmiyor!

SeyidFalan

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Dostlar selam!
Bugün Superonline bizi aradı ve tarifemizin zamanı dolduğunu belirttiler. Bize 16 Mbps internet için anlaşma imzalattılar. Şu bilgiyi de vereyim:
7 yıldır Superonline kullanıyorum ve her yıl bir anlaşma yapıyoruz. Mesela iki yıl önce bize 8 Mbps için söz verdiler 6 aldık, geçen yıl 12 için söz verdiler 10 aldık. Şimdi de 16 söz verdiler 12 alıyoruz. Bunu söylediklerimizde alt yapınız bu kadar dediler her anlaşma yapmadan önce. Eğer altyapı 8 Mbps desteklemiyorsa iki yıl önce biz şu anda nasıl 12 alabiliyoruz? Bu durum sizce de saçma değil mi, yoksa normal mi?

Dostlar selam!
Bugün Superonline bizi aradı ve tarifemizin zamanı dolduğunu belirttiler. Bize 16 Mbps internet için anlaşma imzalattılar. Şu bilgiyi de vereyim:
7 yıldır Superonline kullanıyorum ve her yıl bir anlaşma yapıyoruz. Mesela iki yıl önce bize 8 Mbps için söz verdiler 6 aldık, geçen yıl 12 için söz verdiler 10 aldık. Şimdi de 16 söz verdiler 12 alıyoruz. Bunu söylediklerimizde alt yapınız bu kadar dediler her anlaşma yapmadan önce. Eğer altyapı 8 Mbps desteklemiyorsa iki yıl önce biz şu anda nasıl 12 alabiliyoruz? Bu durum sizce de saçma değil mi, yoksa normal mi?

TurkNet'te altyapı sorgula, 2 yıl sonra ya da şimdi geç :D. Muhtemelen altyapınız desteklediği halde sizi kandırmak için söylüyorlar.

Superonline’yi 11 yıldır kullanıyorum. Yıllar içinde gözle görülür şekilde altyapı yetersizleşmeye başladı. 2011’de ilk fiber bağladıklarında eve 5MS Ping ve stabil 20 MbPS sınırsız bağlantım vardı. Şimdi ise 35 MbPS tarifede olmama rağmen nadiren 35 görüyorum genelde hep 30 civarı ve Ping’de 20 civarında. Altyapı aynı kalırken abone sayısı artınca böyle oluyor işte.

Geri
Yukarı