Superonline tarife değişikliği

• Konuyu başlatan Selene
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 18
  • Görüntüleme 398
Türk telekomun gponu var ise gpon tabii ki de. yoksa vdsl yüksek ihtimalle. Yani Turkcell'den başka seçenek yok ise gpon olarak Turkcell'de kalmanızı öneririm.
Turkcell'de kalmam hocam verdikleri fiyat çok abartı o parayı da vermem. Kurulumu biz belirleyebiliyor muyuz peki gpon değil de dsl gibi?

tahhütsüz internete 3 ay sonra zam gelir süper online fiyatına yetişir :)
hatta 24 aylık anlaş ucuza gelir.
Öyle yapıcam hocam mecbur adamlar absürt absürt fiyat veriyorlar. 200 mbps download 8 mbps upload 490 TL 12 ay :D Başka ISS'ler de daha ucuza var diyorum kadın kabullenmiyor yarım saat anlattı en sonunda pes etti.

Bildiğim kadarıyla şuan 550'ye 1 gbsn + tv var. Geçen ay mı ne baktığımda öyleydi.
Öyle bir paket yok hocam varsa link atar mısınız?

Öyle yapıcam hocam mecbur adamlar absürt absürt fiyat veriyorlar. 200 mbps download 8 mbps upload 490 TL 12 ay :D Başka ISS'ler de daha ucuza var diyorum kadın kabullenmiyor yarım saat anlattı en sonunda pes etti.

Öyle bir paket yok hocam varsa link atar mısınız?
O paket yeni müşterilere özel.

• Bu kampanyadan yeni bireysel Turkcell Superonline Fiber internet müşterileri yararlanabilir. 200 Mbps hızdan adresteki mevcut altyapının hızı desteklemesi durumunda yararlanılır.

@EFI Shell Hocam bu superonline sapıtmış fakat şöyle bir şeye denk geldim, tahattüt yenileme kısmında ki hız seçeneklerine baktım ve 200 mbps download 20 mbps upload 1-6 ay 340 TL 7-12 ay 380 TL diyor bana 490 TL denilmişti yüksek hızlara bakıyorum şuanda 1000 mbps destekliyor altyapım 1000 download 50 upload 1-6 ay 440 7-12 ay 480 TL bu bağlamda telekomdan da ucuz oluyor bunu alsam daha mı mantıklı? Gelecek zamları da göz önünde bulundurursak eğer.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı