Superonline upload sorunu

sweiss

Megapat
Yer
Pendik, İstanbul
Arkadaşlar bariz bir sorun gibi görünmüyor. Ancak sorun olabiliceğini düşünüyorum. 1 hafta önce Superonline 50Mbps paketi aldım. Başlarda uploadım 5 civarındaydı. 3 gündür ise bütün hız testi sitelerinde upload hız testi bir süre donuyor. Test 4, 8 - 4, 9 arasında bir süre gidip ardından upload 4, 2'ye düşüyor. Video üzerinde beyaz çizgiye bakarsanız bazen sabitleniyor ve ilerlemiyor. Sizce bir sorun teşkil eder mi?
Müzik için kusura bakmayın. Video alırken kapatmayı unutmuşum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu ekran mı oluyor?

Screenshot_5.png

Kablo ile bağlanıyorum. Neden kullandırmıyor sizce? Modemi daha önce resledim.
Hocam bir de pek bilgili değilim. Altyapım en fazla 93MBPS mi destekliyor? 67mbps destekliyor demişti müşteri hizmetleri.

Kablo ile bağlanıyorum. Neden kullandırmıyor sizce? Modemi daha önce resledim.
Hocam bir de pek bilgili değilim. Altyapım en fazla 93MBPS mi destekliyor? 67mbps destekliyor demişti müşteri hizmetleri.
Santrale olan uzaklığınıza bağlı olarak değişken bir durum bu. Maksimum olan değerlere takılmayın diğerleri aktif değerleriniz.

Modem arayüzüne nasıl giriyorsunuz? Kusura bakmayın bilmediğimden soruyorum da.
Tarayıcı üzerinden 192.168.1.1 ya da 192.168.1.2 bunlardan biri ile girebilirsin. Başka alternatif varsa bilmiyorum. Bir konu açarsan detaylı yardımcı olabiliriz.
Az önce DSL bağlantısı gitti. Hız testi yaptığımda upload hızı 7 8 civarında başlayıp 4 civarına düşüyor . Modem arayüzü şu şekilde;

Screenshot_1.png

Sanıyorum ki upload hızım artmış. Bu sorunu nasıl çözerim?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı