Superonline Upload Hızı Nasıl Arttırılır?

mertuzun4114

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhabalar,

Superonlinenın taahhütlü paketini kullanıyorum ADSL galiba VDSL bilmiyorum. Burada fiber altyapısı olmadığı için bunları kullanıyorum. 10 Mbps download ve 0.60 upload hızım var. Canlı yayın yapmak istiyorum fakat upload berbat. Bunu yükseltme şansımız var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
ADSL bağlantılarda upload yükseltme mümkün olmuyor maalesef. Bunun için fiber altyapınızın olması gerekiyor.

Dosya Ekleri

• interntet.JPG
    interntet.JPG
    43,8 KB · Görüntüleme: 819
TurkNet Yapa kapsamında iseniz 35 Mbps'e kadar hizmet verebilirler. Santrale yakın iseniz kablonuz saha dolabına bile uğramadan direk TurkNet'in cihazına giriş yapıyor ve VDSL hizmet sağlıyorlar. Bu sayaede TT'nin 16 Mbps verebildikleri yerlere uzaklıkla alakalı olarak VDSL sunuyorlar. İlk önce ADSL ardından port boşalınca sizi VDSL hizmete taşıyorlar, şansınız var ise 1 hafta içinde geçersiniz yoksa 90 güne kadar sürebilir. Uzaklık ile hizmet kaliteniz doğru orantılıdır. 35 Mbps'e kadar sadece indirme hızınızdır, yükleme hızını büyük ihtimal 2-3 Mbps civarında olucaktır. Anca 360-480p yayın yapılabilir. Altyapınıza güveniyorsanız deneyin, ama güvenemiyorsanız TurkNet kötü bir deneyim olabilir.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı