Superonline vs. Kablonet

Neden saçmalık? Ücreti bayağı aşağıda tutuyor. Alırken hızın hangi saatlerde düşeceğinin farkındaysanız gayet işinize yarayacak bir paket alabilirsiniz.
Aynı paraya veya biraz fazlasına 100 Mbps fiber veya VDSL hizmeti alınabildiğinden dolayı. 126 TL’ye 100 Mbps Kablonet kullandıktan sonra sebepsizce 400 TL demeleri bence saçmalık. Müşteri hizmetleri güzel ve ona lafım yok ama en aktif saatlerde 25 Mbps ile işkence çekmek nedir?

Ayrıca Vodafone bile Kablonet altyapısında 50 Mbps hızı çok daha ucuza sunuyor.

Fiber internet ise Superonline tavsiye ederim. Kablonet’teki akıllı sınırsız saçmalığı yüzünden önermiyorum. Superonline, her yönden üstün.

Fiber internet ise Superonline tavsiye ederim. Kablonet’teki akıllı sınırsız saçmalığı yüzünden önermiyorum. Superonline, her yönden üstün.

Fibermibilmiyorum ama TT altyapisi 50Mbps'lik Superonline'da onu kullanır.
Eğer fiber ise Superonline. Basvuru yaparken ZTE modem istediğinizi söyleyin. Diğer Huawei modemlere göre daha iyiler.

Fibermi bilmiyorum ama 50Mbps'lik TT altyapisi var.
Fiber gerçekten iyiyse Superonline (kullanan komşularına sorabilirsin). Ama fiber yoksa veya kötüyse Kablonet.

Fiber bilmiyorum ama 50Mbps'lik TT altyapisi var.

50 Mbps TT altyapısı dediğiniz VDSL’dir yani. Kablonet altyapısını Vodafone üzerinden kullanıp 50 Mbps paketi 90 TL civarına alabiliyordunuz yanılmıyorsam.

19:00-00:00 arasında 25 Mbps, geri kalan vakitlerde 100 Mbps hız uygunsa da 90 TL civarına onu Kablonet’ten alabilirsiniz. 50 Mbps hızda VDSL altyapısınla uğraşmaya pek gerek yok.

Geri
Yukarı