Superonline Wi-Fi 6 hangi modemi veriyor?

Hayır. 500/20lik paketi kullanıyorum 1 yıldır. Her yıl tek sorunum kabloyu dışarıdan aldırdığım için kablonun aşınması onu da en son gelen ekip koruma kılıfı çekti kabloya o sorunda kalktı.Eki Görüntüle 1694519
Ben direk laptop'dan Wi-Fi 6 ile bağlanıcam, modem zaten pc'nin dibinde olucak. Kablosuz bağlandığımda bu hızları alırım demi ?

Bu arada şunu sormayı unuttum aylık faturanız ne kadar geliyor ve taahhütlü mü paketiniz ?

Benim alacağım paket 500/50Mbit taahhütsüz ve aylık 205 TL'ye denk geliyor.
TV'li paket 210 lira 2 yıl taahhütlü. Taahhütlü paket varsa onu seçseniz daha iyi olur yıl içinde zam yiyor sürekli.

Taahhütlü 500Mbit olan paketler fiyat olarak uçuk. Siz bir yıllık olduğunuz için fiyat uygun sanırım.
Olabilir takip etmiyorum 1 yıldır fiyatları ama Superonline ucuza internet yedirmez diye düşünüyorum taahhütsüz diye 2 ay sonra Türknet gibi fahiş fiyat çekmez umarım.

An itibariyle başvurumu tamamladım Cuma günü için kurulum randevusu aldım.
500/50Mbit, taahhütsüz ve Wi-Fi 6 modem şeklinde bir paket olacak.
180 TL + 15 TL kurulum ücreti şeklinde aylık fatura ödeyeceğim. Umarım taahhütsüz olduğu için ilerleyen aylarda şok geçireceğim bir durum yaşamam :D

An itibariyle başvurumu tamamladım Cuma günü için kurulum randevusu aldım.
500/50Mbit, taahhütsüz ve Wi-Fi 6 modem şeklinde bir paket olacak.
180 TL + 15 TL kurulum ücreti şeklinde aylık fatura ödeyeceğim. Umarım taahhütsüz olduğu için ilerleyen aylarda şok geçireceğim bir durum yaşamam :D
Hayırlı olsun teknik destek, problemler konusunda Superonline en iyi firma umarım fiyatı da uzun bir süre güncellemezler :D Şunu da belirteyim modemde en ufak bir arıza gibi veya bağlantı kopması olursa arayın hemen gelip değiştiriyorlar. Geçen yıl telefonum arızalıymış Superonline sanıyordum 4 defa modemi değiştirdiler.

Hayırlı olsun teknik destek, problemler konusunda Superonline en iyi firma umarım fiyatı da uzun bir süre güncellemezler :D
Şuan aynı altyapıdan kullandığım taahhütsüz Millenicom illeti, altı ayda bir 30 TL olarak güncelliyordu. Turkcell'de aynı şartlarda güncelleme yaparsa başım gözüm üstüne :D
Tek korkum şuan Millenicom'da yaşadığım 5/Mbit hız sorununu Turkcell'de yaşamak. Altyapılar aynı olduğu için endişem var umarım sorun altyapı değilde Millenicom kaynaklıdır. Sırf bundan çekindiğim için taahhütsüz aldım zaten.

Hayırlı olsun teknik destek, problemler konusunda Superonline en iyi firma umarım fiyatı da uzun bir süre güncellemezler :D Şunu da belirteyim modemde en ufak bir arıza gibi veya bağlantı kopması olursa arayın hemen gelip değiştiriyorlar. Geçen yıl telefonum arızalıymış Superonline sanıyordum 4 defa modemi değiştirdiler.
Özel olarak Wi-Fi 6 modem istediğimi belirttim bakalım hangisini getirecekler. Modem değişikliğinde sürekli aynı marka/model mi getirdiler yoksa farklı mı ?

Şuan aynı altyapıdan kullandığım taahhütsüz Millenicom illeti, altı ayda bir 30 TL olarak güncelliyordu. Turkcell'de aynı şartlarda güncelleme yaparsa başım gözüm üstüne :D
Tek korkum şuan Millenicom'da yaşadığım 5/Mbit hız sorununu Turkcell'de yaşamak. Altyapılar aynı olduğu için endişem var umarım sorun altyapı değilde Millenicom kaynaklıdır. Sırf bundan çekindiğim için taahhütsüz aldım zaten.
Superonline altyapısını paylaşmıyor diye biliyordum ama sanırım paylaşmaya başlamış. Milenicom'dan kaynaklıdır bugüne kadar hiç bir zaman hızım yavaşlamadı bazı dönemlerde kendileri hızları bile arttırdığı oluyor.

Özel olarak Wi-Fi 6 modem istediğimi belirttim bakalım hangisini getirecekler. Modem değişikliğinde sürekli aynı marka/model mi getirdiler yoksa farklı mı ?
Wi-fi 5 modem vardı o zaman bende sürekli güncellenmiş yeni modem geliyordu.

Geri
Yukarı