Superonline Wi-Fi 6 hangi modemi veriyor?

BaranHB

Centipat
Daha fazla  
En geç önümüzdeki hafta içinde Superonline'ye geçiş yapacağım. Almayı düşündüğüm pakette müşteri tercihine göre Wi-Fi 6 modem getirdikleri yazıyor. Ancak hangi marka/model olduğu hakkında bilgi yok.
Sitedeki Fiber modemlere baktığım da bu modeller çıkıyor; Modemler - TURKCELL SUPERONLINE
Sanırım aralarından en iyisi ZTE H3600 ve ZTE H267A ( şu an kullandığım modem ).

Marka ve modeli kendileri mi belirliyor, benim seçme şansım varsa hangi modemi talep etmeliyim?
Huawei modemlerin kronik sorunlu olduğu söyleniyor bu yüzden çekiniyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Home Gateway LG8245X6-50
1678281252307.png

ZTE H3600.
Bana bunu verdiler. Arkadaşa farklı model verdiler kafalarına göre takılıyolar sanırım.
Hocam modemden memnun musunuz ? Laptop ve telefonum Wi-Fi 6 destekliyor bu modemin Wi-Fi 6 performansı ne durumda ?
Ha birde bu modemin yanında ONT cihazı veriyolar mı yoksa sadece modem mi veriyorlar ?

Hocam modemden memnun musunuz? Laptop ve telefonum Wi-Fi 6 destekliyor bu modemin Wi-Fi 6 performansı ne durumda?
Ha bir de bu modemin yanında ont cihazı veriyorlar mı yoksa sadece modem mi veriyorlar?

Evimde hiç Wi-Fi 6 destekleyen cihaz olmadığı için bilemiyorum :D ont cihazı ile veriyorlar.

Huawei modemler hakkında yorumlar pek iyi değil, umarım bana denk gelmez :D
100 lerce modemleri var hangi model hakkında yorum duyduğunu bilemem. O sitede ki modemlerin arasında pek bir fark yok kendi aralarında o yüzden ne gelirse farketmeyecek. Mesafesi iyi ekstra router kullanıyorum sadece 15 metre ötede. Eski modemde olan kopmalar bu modemde olmuyor 3-4 metreye kadar 500Mbps'nin tamamını veriyor odamın içinde.

100 lerce modemleri var hangi model hakkında yorum duyduğunu bilemem. O sitede ki modemlerin arasında pek bir fark yok kendi aralarında o yüzden ne gelirse farketmeyecek. Mesafesi iyi ekstra router kullanıyorum sadece 15 metre ötede. Eski modemde olan kopmalar bu modemde olmuyor 3-4 metreye kadar 500Mbps'nin tamamını veriyor odamın içinde.
Siz de 500/50 paketini kullanıyorsunuz sanırım ? Ben de bu paketi düşünüyorum, hız düşüklüğü kopma gibi sorunlar yaşadınız mı hiç ?

Siz de 500/50 paketini kullanıyorsunuz sanırım ? Ben de bu paketi düşünüyorum, hız düşüklüğü kopma gibi sorunlar yaşadınız mı hiç ?
Hayır. 500/20lik paketi kullanıyorum 1 yıldır. Her yıl tek sorunum kabloyu dışarıdan aldırdığım için kablonun aşınması onu da en son gelen ekip koruma kılıfı çekti kabloya o sorunda kalktı.
1678282800380.png

Yeni konular

Geri
Yukarı