Superonline'a Geçiş Rezilliği

• Konuyu başlatan Snuk
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 13
  • Görüntüleme 575

Snuk

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Herkese merhaba,

Nisanın 10'da TTNET ile var olan anlaşmam bitiyor. Ben de koyuldum daha kaliteli paket bakmaya. Biraz araştırdıktan sonra şu an TTNET'den 35MB interneti aldığım parayla Superonline'dan 100 MB VDSL alabileceğimi fark ettim.
Müşeteri hizmetlerini aradım. Alt yapımdan dolayı 80 MB alabilirmişim, okey hiçbir sıkıntı yok aynı fiyata öncekinin 2 katından da fazla. Baş vuruyu yaptım, hesapta Superonline gelince TTNET'i iptal edeceğim. Müşteri temsilcisine de sordum ikisi aynı anda olabiliyormuş, Superonline bağlanınca TTNET'i iptal edersiniz dedi.

Gelin görün ki 27 Şubat'da yaptığım başvurudan sonra tam 11 günüdür İstanbul Kadıköy'de Superonline bana internet bağlayamadı. Yahu yok port ayarlanıyor, yok pandemi var ( bu pandemi de tüm işi aksayanlara bahane olduya o ayrı), cart curt. Önce Türk Telekom'dan port bekleniyordu şimdi etiketleme bekleniyormuş, yahu ne bitmedi be.

Yemin ediyorum 2 gün daha bağlamazlarsa TTNET'le sözleşmeyi yenileyeceğim. Böyle hizmet mi olur?
Aksi gibi modem de cortladı gidip gidip geliyor internet. Yeni modem alsamam bir dert alsam Superonline bağlayınca modem verecek yanında boşuna masraf olacak.

Yani kısacası hepinizin bilgiği bir hikaye, ilk kez benim başıma geldi bu port yüzünden oyalama mevzusu. 2021'de Türkiye'nin en merkezi semtinde bile devam ediyor...

Son düzenleyen: Moderatör:
Herkese merhaba,

Nisanın 10'da TTNET ile var olan anlaşmam bitiyor. Ben de koyuldum daha kaliteli paket bakmaya. Biraz araştırdıktan sonra şu an TTNET'den 35MB interneti aldığım parayla Superonline'dan 100 MB VDSL alabileceğimi fark ettim.
Müşeteri hizmetlerini aradım. Alt yapımdan dolayı 80 MB alabilirmişim, okey hiçbir sıkıntı yok aynı fiyata öncekinin 2 katından da fazla. Baş vuruyu yaptım, hesapta Superonline gelince TTNET'i iptal edeceğim. Müşteri temsilcisine de sordum ikisi aynı anda olabiliyormuş, Superonline bağlanınca TTNET'i iptal edersiniz dedi.

Gelin görün ki 27 şubat'da yaptığım başvurudan sonra tam 11 günüdür İstanbul kadıköy'de Superonline bana internet bağlayamadı. Yahu yok port ayarlanıyor, yok pandemi var ( bu pandemi de tüm işi aksayanlara bahane olduya o ayrı), cart curt. Önce Türk Telekom'dan port bekleniyordu şimdi etiketleme bekleniyormuş, yahu ne bitmedi be.

Yemin ediyorum 2 gün daha bağlamazlarsa TTNET'le sözleşmeyi yenileyeceğim. Böyle hizmet mi olur?
Aksi gibi modem de cortladı gidip gidip geliyor internet. Yeni modem alsamam bir dert alsam Superonline bağlayınca modem verecek yanında boşuna masraf olacak.

Yani kısacası hepinizin bilgiği bir hikaye, ilk kez benim başıma geldi bu port yüzünden oyalama mevzusu. 2021'de Türkiye'nin en merkezi semtinde bile devam ediyor...

Hocam 2 ay bekleyen var. Siz çok sabırsızsınız bence.

Maalesef bazen böyle durumlar oluyor, superonline kullanıyorum ve şükür bir sorun yaşamadım bölgemdeki bayi ile ya da müşteri temsilcisi ile. Umarım kısa zamanda çözüme ulaşırsınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı