Superonline'da ping değeri 300 MS'in altına inmiyor

Lusyz

Hectopat
Yer
Samsun/Atakum
Daha fazla  
2. haftadayız, fiber internet kullanıyoruz. 25 Mbps 10 upload. Bugune kadar 30 ping sabit takılıyordum ve bugün ne olduysa 300'den aşağı inmiyor, dowload ve upload aynı sorunsuz devam ediyor fakat ping havalarda geziyor, modemi yeniden başlattım ve Wi-Fi 6 cıhazını da yeniden başlattım. Şimdi soracağım olay şu; Superonline gibi bir sağlayıcıyı yeni yeni deniyorum, kullananlar arasında böyle oluyor mu, sizde de arada sırada pinginiz hep yüksek olduğu günler falan?

1676569317320.png

1676569326217.png

2. haftadayız, fiber internet kullanıyoruz. 25 Mbps 10 upload. Bugune kadar 30 ping sabit takılıyordum ve bugün ne olduysa 300'den aşağı inmiyor, dowload ve upload aynı sorunsuz devam ediyor fakat ping havalarda geziyor, modemi yeniden başlattım ve Wi-Fi 6 cıhazını da yeniden başlattım. Şimdi soracağım olay şu; Superonline gibi bir sağlayıcıyı yeni yeni deniyorum, kullananlar arasında böyle oluyor mu, sizde de arada sırada pinginiz hep yüksek olduğu günler falan?

Eki Görüntüle 1671297

Eki Görüntüle 1671299

Superonline birkaç gündür çok kötü.

Samsun atakumdayım hocam.

Eki Görüntüle 1671306

Timed out yiyor sonrası hocam.

Sol time out yemesi normal 1 firma gibi oda sürekli boyle.
Bu firma kaynaklı en iyisi iptal etmek.

Teşekkürler arkadaşlar beklemekden başka çare yok o zaman bakalım şu deprem olayı etkiledi sanırım biraz.

Samsunda kullanan bir abone mevcut Milleni İstanbul pingi 18-23ping filen. Yeni geçti VDSL abone.
Sizin kaç İstanbul pinginiz?

Hocam bende Superonline deyim bugün aradım modeme ulaşamadık güncelleme yapıyoruz vb dediler çözerler umarım yakın zamanda.

Yeni konular

Geri
Yukarı