Superonline'da ping değeri 300 MS'in altına inmiyor

Tahhüüt bitmesine ne kadar var bilmiyorum ama kurtulmaya odaklan :D

24 ay var muhtemelen :D altyapı Superonline olunca babamda diğer firmalara ikna edemedim güvenmediği için onun dışında ben ADSL Türk Telekom rezilliğinden kurtuldum ona seviniyordum bir de bu çıktı şimdi bir gülemedim şu internet olayında :D

24 ay var muhtemelen :D altyapı Superonline olunca babamda diğer firmalara ikna edemedim güvenmediği için onun dışında ben ADSL Türk Telekom rezilliğinden kurtuldum ona seviniyordum bir de bu çıktı şimdi bir gülemedim şu internet olayında :D

Milleni. Hem TT hem sol altyapısında hizmet veriyor.
Bence bir düşünseydiniz. :)
Neyse artık yapacak bir şey yok 2yıl bekleyin :D

Milleni. Hem TT hem sol altyapısında hizmet veriyor.
Bence bir düşünseydiniz. :)
Neyse artık yapacak bir şey yok 2yıl bekleyin :D

Milleni'yi kaç kere söyledim dinleyen kim baba olunca işin içinde böyle oluyor :D yarın ola hayrola Speedtest by Ookla - The Global Broadband Speed Test şu anki değerler bu şekil pinge 16 falan diyor ama pek bir şey ifade etmiyor 4600 ms ile oyun oynarım artık :D

1676580815673.png

İnka etseniz belki şu an.

Adam bana sormadan gitmiş paketi almış yani arıyor beni Superonline gelecek bağlacaklar hangi paket diyorum boş ver diyor gittim SMS'den okudum o kadar umursamıyor beni aylık 220 TL'ye 25Mbps internet öder artık diyorum 10 TL üstüne 50Mbps paket var geçelim yok diyor köylü zekası gibi almışken neden en iyisini almıyorsun yok TV paketi olacak şu bu napcan TV paketini 4K Android TV en var yetmiyor mu?

Adam bana sormadan gitmiş paketi almış yani arıyor beni Superonline gelecek bağlacaklar hangi paket diyorum boş ver diyor gittim SMS'den okudum o kadar umursamıyor beni aylık 220 TL'ye 25Mbps internet öder artık diyorum 10 TL üstüne 50Mbps paket var geçelim yok diyor köylü zekası gibi almışken neden en iyisini almıyorsun yok TV paketi olacak şu bu napcan TV paketini 4K Android TV en var yetmiyor mu?

Geçmiş olsun tek cevap bu diyeceğim :D 2 yıl beklemeniz dileği ile. Ölmezsek etiketleyin (!) :(

Vallaha sanırım dün çalışma vardı bugün düzelmiş bakalım ne olacak gerisi için tracert değerleri bu şekilde ping olarak İstanbul sunucusu da şu şekil.

1676632247293.png

1676632194470.png

Yeni konular

Geri
Yukarı