Superonline'dan Türk Telekom altyapısı üzerinden hizmet alabilir miyim?

Hocam neden 50 Mbps pakete Türk Telekom'a göre 20-30 TL fazla para veresiniz ki? Türk Telekom'da yaşadığınız sorun nedir?

2 Katı kadar ping alıyorum. Hizmetlerini hiç beğenmiyorum. Kanser etmekten başka bir şey bilmıyorlar. Babam müdürlüğe gitmiş dün ping sorunu yaşadığımızı belirti. CS:GO viyana 35 alırken 60 pinge çıktı. Biz bir şey yapamayız demişler. İl müdürlüğü bu arada ve artık uğraşamayacağım bu firma ile.

Hayır edemedim.

2 Katı kadar ping alıyom Avrupa'ya artık uğraşamam bu firma ile sinirim bozuluyor. Çıkışlar TT'nin değilse sıkıntı yok.

Pop noktaları yani yurt dışı çıkışlara onlara ait değilse sıkıntı yok. Bu kadar kanser firma görmedim.
Benim bildiğinde göre superonline vdsl hizmetini direkt olarak Türk telekom altyapısı kullanarak veriyor. Yani yurt dışı çıkışları aynı olur bence.

Benim bildiğinde göre Superonline VDSL hizmetini direkt olarak Türk Telekom altyapısı kullanarak veriyor. Yani yurt dışı çıkışları aynı olur bence.

Bazı TürkNet'e pop çıkışları kendine ait. Ama Turkcell'de Türk Telekom çıkışı olursa geçmemin bir mantığı olmaz.

Türk Telekom adamdır.

Sorun çözmeye yönelmek yerine sorun yok deyip geçiştiren bir firmanın adam olması ilginç. Dünyada açılmaması gereken Telekom firması dünyada başka var mı bilmiyorum. O kadar gereksizler tiktokcu gibiler boşuna nefes alıyorlar.

Türk Telekom adam kelimesinin son iki harfidir

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı