Türk Telekom altyapısı üzerinden Superonline kullanmak

ArdaStrix

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba, Türk Telekom taahhüdüm bitince yeni bir internet servis sağlayıcısına geçmeyi düşünüyorum. Görsele yüklediğim altyapı ile 1000 Mbps alabileceğimi öğrendim. Ama bu altyapı TT altyapısı ve ben Turkcell Superonline bağlatmak istiyorum. (fiyatı daha makul, 250₺'ye 1000MBPS)
Türk Telekom altyapısı üzerinden, Turkcell Superonline almam mümkün mü? Yoksa illa Superonline altyapısı olması mı lazım?

TurkNet, Millenicom, Netspeed gibi yerlere baktığımda Max 100 Mbps alacağımı gösteriyor. (1000'lik paketleri olmadıkları için)

Dosya Ekleri

• IMG_20220801_155025.jpg
    IMG_20220801_155025.jpg
    45,9 KB · Görüntüleme: 57
Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, Türk Telekom taahhüdüm bitince yeni bir internet servis sağlayıcısına geçmeyi düşünüyorum. Görsele yüklediğim altyapı ile 1000 Mbps alabileceğimi öğrendim. Ama bu altyapı TT altyapısı ve ben Turkcell Superonline bağlatmak istiyorum. (fiyatı daha makul, 250₺'ye 1000MBPS)
Türk Telekom altyapısı üzerinden, Turkcell Superonline almam mümkün mü? Yoksa illa Superonline altyapısı olması mı lazım?

TurkNet, Millenicom, Netspeed gibi yerlere baktığımda Max 100 Mbps alacağımı gösteriyor. (1000'lik paketleri olmadıkları için)

Telekom altyapısı üzerinden 1000 almak için çok yüksek fiyat ödemen lazım.
Operatmr fark etmez.
Superonline altyapısından 250 TL'ye 1000 almak için kendi altyapısı olması lazım.

Konuyla alakasız olacak ama, bu bilgiye nereden eriştiniz? Bende altyapımı kontrol etmek istiyorum.

TT fiber altyapida Superonline fiber kullanamazssiniz.
Superonline altyapısı zorunlu diye biliyorum, ankastre olması lazım.
Telekom altyapısı üzerinden 1000 almak için çok yüksek fiyat ödemen lazım.
Operatmr fark etmez.
Superonline altyapısından 250 TL'ye 1000 almak için kendi altyapısı olması lazım.
Superonline altyapısı olmadan alamamam kötü oldu. Türk Telekom çok fahiş fiyat istiyor.
Netspeed'de 200'lük var, 1000'lik göremedim.
Comnet yazan elleriniz dert görmesin. Girip sorguladım ve 1000 verdiklerini gördüm.
Konuyla alakasız olacak ama, bu bilgiye nereden eriştiniz? Bende altyapımı kontrol etmek istiyorum.
Buradan:

Ya o değil de 370 lira istiyormuş bu Comnet. 😀
Bu fiyat ne yahu?

Dosya Ekleri

• IMG_20220802_003537.jpg
    IMG_20220802_003537.jpg
    69,6 KB · Görüntüleme: 47
Superonline altyapısı olmadan alamamam kötü oldu. Türk Telekom çok fahiş fiyat istiyor.
Netspeed'de 200'lük var, 1000'lik göremedim.
Comnet yazan elleriniz dert görmesin. Girip sorguladım ve 1000 verdiklerini gördüm.

Buradan:

Ya o değil de 370 lira istiyormuş bu Comnet. 😀
Bu fiyat ne yahu?

IMG_20220802_100737.jpg

Bu benim kaderim diyor şair🥲🥲

Yeni konular

Geri
Yukarı