Superonline'den farklı firmaya geçişte internet kesiliyor mu?

kannexhes

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, Superonline'dan başka bir internet sağlayıcısına geçeceğim.
İptal başvurusu yaptırdım fakat 7 gün içerisinde iptal oluyormuş.
Bu 7 günü beklemek istemiyorum çünkü kendi mobil verimden yiyorum.
7 günü beklemeden başka bir firmaya başvuru yapabilir miyim?
(Modemin ışıkları bu şekilde fotoğrafta hepsi yanık çıkmış fakat son iki ışık yanıp sönüyor+Wi-Fi internetini kullanamıyorum)
Wi-Fi iptal olmuş mu?

Dosya Ekleri

• IMG_0771.jpeg
    IMG_0771.jpeg
    149,6 KB · Görüntüleme: 22
Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, Superonline'dan başka bir internet sağlayıcısına geçeceğim.
İptal başvurusu yaptırdım fakat 7 gün içerisinde iptal oluyormuş.
Bu 7 günü beklemek istemiyorum çünkü kendi mobil verimden yiyorum.
7 günü beklemeden başka bir firmaya başvuru yapabilir miyim?
(Modemin ışıkları bu şekilde fotoğrafta hepsi yanık çıkmış fakat son iki ışık yanıp sönüyor+Wi-Fi internetini kullanamıyorum)
Wi-Fi iptal olmuş mu?

İptal etmeden direk geçiş yapsan kesinti yaşamazdın ayrıca portunun dolma ihtimali de olmazdı bence hemen bir firma ile görüş TurkNet öneririm.

Fotoğrafta internet var gözüküyor yani iptal olmamış bir süre daha iptal olmaz zaten.

İptal edersen kurulum ücreti vs ödeyebilirsin geçeceğin sağlayıcının internet adresinden veya müşteri hizmetlerinden geçiş yaparsan hem boş yere para ödemezsin hem de daha hızlı tamamlanır süreç. Bu arada TurkNet öneririm tanıdık veya yayıncı kodlarıyla da ekstra indirimi var. İstanbul'un çoğu yerinde 1000 megabite kadar sabit fiyat.

İptal etmeden direk geçiş yapsan kesinti yaşamazdın ayrıca portunun dolma ihtimali de olmazdı bence hemen bir firma ile görüş TurkNet öneririm.

Fotoğrafta internet var gözüküyor yani iptal olmamış bir süre daha iptal olmaz zaten.
Fiber kullanıyorum.

İptal edersen kurulum ücreti vs ödeyebilirsin geçeceğin sağlayıcının internet adresinden veya müşteri hizmetlerinden geçiş yaparsan hem boş yere para ödemezsin hem de daha hızlı tamamlanır süreç. Bu arada TurkNet öneririm tanıdık veya yayıncı kodlarıyla da ekstra indirimi var. İstanbul'un çoğu yerinde 1000 megabite kadar sabit fiyat.
Şuan arayıp hemen geçebilir miyim peki?

Yeni konular

Geri
Yukarı