Superonline'den TürkNet'e geçiş

Selamlar, Superonline'den TürkNet'e geçmeye karar verdim fakat aktivasyon süresi hakkında bir bilgim yok. Malum korona var internetsiz kalmak felaket gibi geliyor insana. Birkaç baktığım yerde 20 gün civarı falan sürdüğünü belirttiler. Gerek ders, gerek iş evden dönüyor artık tabii, 20 gün internetsiz kalmak mümkün değil. Deneyimlerinizi, düşündüklerinizi yazarsanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Geçiş yaparsan ve müthiş şansız değilsen en az şuandaki hızını alırsın. Geçişlerde evine bir ekip gelmiyor. Sen sadece modemden kullanıcı adı şifreni değiştiriyorsun. Kodun yoksa abone olurken şu kodu gir. Bir ay bedava kullan. QYM19NF12CQC
Not: SOL Fiber kullanıyorsan TurkNet değil Millenicom'a geç.

1 Nisanda başvuru yaptım bugun 17 si internet ve hat bugun binama ulaştı.20 sindede geleceklerini ve kurulum yapacaklarını ilettiler .Yani bildiğin tam 20 gün sürecek kurulum ekibi sözünü tutarsa.Zorlu bir süreçti müşteri temsilcisine ulaşmak vs çok zor bilgine.

1 Nisanda başvuru yaptım bugun 17 si internet ve hat bugun binama ulaştı.20 sindede geleceklerini ve kurulum yapacaklarını ilettiler .Yani bildiğin tam 20 gün sürecek kurulum ekibi sözünü tutarsa.Zorlu bir süreçti müşteri temsilcisine ulaşmak vs çok zor bilgine.
Siz geçiş değil sıfır kurulum yapmışsınız. Sizin için telekoma ayrı ayrı telefon ve port başvurusu yapılıyor. Orada olay Telekomun elinde. Müşteri hizmetlerine OIM'den ulaşabilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı