Superonline'ın "bölgesel sorunlar sebebiyle mevcut modemin Türk Telekom modemi ile değiştireceğiz" demesi

Ayaberk

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, bugün Superonline müşteri hizmetlerinden aradılar. Bulunduğum bölgede Türk Telekom'dan kaynaklı problemler mevcutmuş(benim herhangi bir problemim yok). Bu yüzden modemimi Türk Telekom modemi ile değiştirecekler miş. Böyle bir şey ilk defa duyduğumdan müşteri hizmetlerinden daha detaylı bilgi istedim. Bu sefer de bana yeni modemin 4.5G ile çalışan Superbox olduğunu söylediler. Superbox'ın Türk Telekom bir alakası olduğunu bilmiyorum dedim ve bana yine Türk Telekom'dan kaynaklı problemler cevabını verdiler. Kuşkulandım ve ekstra bir ücret ödeyecek miyim diye sordum. Yeni 24 taahhüt ve faturanız 169 TL olacak dediler. Ben de cevaptan sonra biraz düşüneyim dedim ve telefonu kapadım. Anladığım kadarıyla, Superonline Superbox'a geçirmek için kolpa sıkıyor. Benzer durumu yaşayanlar var mı? Bu olayın aslı nedir?

Böyle bir olay söz konusu olamaz Superbox'ın Türk Telekom ile bir alakası yok siz yine de Turkcell şubesine gitmenizi öneririm.

Altyapısal olarak doğru olabilir. Superbox üzerinden hizmet alıyorsan baz istasyonunda bir problem olabilir. Dolandırıcı da olabilirler dikkatli ol.

Bu arada bende Superbox kullanıyorum diğer evimde öyle bir şeyle karşılaşmadım bence de dolandırıcı olma ihtimalleri var sen Turkcell'i arayıp bir sor böyle bir durum var mı diye.

Böyle bir olay söz konusu olamaz Superbox'ın Türk Telekom ile bir alakası yok siz yine de Turkcell şubesine gitmenizi öneririm.

Pazartesi Superonline şubeye uğrayacağım. Telefondan ulaşamadım maalesef.
Altyapısal olarak doğru olabilir. Superbox üzerinden hizmet alıyorsan baz istasyonunda bir problem olabilir. Dolandırıcı da olabilirler dikkatli ol.

VDSL Superonline kullanıyorum. Bana da dolandırıcı gibi geliyorlar ama birkaç ay önce de yine müşteri hizmetlerinden aramışlardı. Türk Telekom, bölgesel sorun vs. karıştırmamışlardı. Bu kez sebepleri çok saçma yani, Türk Telekom ile Superbox ne alaka.

VDSL Superonline kullanıyorum. Bana da dolandırıcı gibi geliyorlar ama birkaç ay önce de yine müşteri hizmetlerinden aramışlardı. Türk Telekom, bölgesel sorun vs. karıştırmamışlardı. Bu kez sebepleri çok saçma yani, Türk Telekom ile Superbox ne alaka.

VDSL altyapıyı Turk Telekom sağlıyor ise problem olma ihtimali var.

Yeni konular

Geri
Yukarı