Superonline'ın Verdiği Modemden Başka Modem Kullanmak

Dediğiniz gibi yaptım ama kullanıcı adı Şifre kısmına ne yazacağımı bilmiyorum. Şuan kullandığım modeminkini yazdım olmadı, admin admin yazdım o da olmadı.

Şimdi resetledm kullanıcı adı Şifre belirledim ancak ev telefonu olmadığı için dal ışığı yanmıyor. Dal ışığı yanmadan da kurabilir miyim?
Dal ışığı ne bilmiyorum. Modeme sadece superonlinedan çıkan ethernet kablosunu bağlayacaksınız, telefon kablosu filan bağlamanıza gerek yok. İnternette Asus modeminiz üzerinden ulaşabiliyorsanız olmuştur zaten başka bir sıkıntı olmaz.

Dal ışığı ne bilmiyorum. Modeme sadece superonlinedan çıkan ethernet kablosunu bağlayacaksınız, telefon kablosu filan bağlamanıza gerek yok. İnternette Asus modeminiz üzerinden ulaşabiliyorsanız olmuştur zaten başka bir sıkıntı olmaz.
Dsl ışığı yazacaktım yanlış yazmışım, dediğiniz şekilde kaç kere denedim ancak olmuyor superonline modeminde internet sürekli kırmızı ışık yanıyor ilginiz için teşekkür ederim.

Dsl ışığı yazacaktım yanlış yazmışım, dediğiniz şekilde kaç kere denedim ancak olmuyor superonline modeminde internet sürekli kırmızı ışık yanıyor ilginiz için teşekkür ederim.
Superonline bir şekilde engellemiş o zaman. Keşke konunuzu bir kaç gün önce açsaydınız. Bende de Asusun bir modemi vardı başkasına verdim. Kendim deneyip video çekip size yardımcı olmaya çalışırdım.

Superonline bir şekilde engellemiş o zaman. Keşke konunuzu bir kaç gün önce açsaydınız. Bende de Asusun bir modemi vardı başkasına verdim. Kendim deneyip video çekip size yardımcı olmaya çalışırdım.
Sağlık olsun artık yapacak bir şey yok.

Ben Superonline ADSL de farkli bir modem kullanıyorum problemsiz bir sekilde m.h aradığımda bizlerden almış olduğunuz modemimi kullaniyorsunuz diyorlar hayir dedigimde sorun cikarmayip islemleri yapıyorlar modem kurulumunda superonlinedan istediginiz kullanici adi sifreyi abonenin telefonuna sms olarak yolluyorlar sizde modem kurulumunda giriyorsunuz ve interneti hemen kullanmaya başlayabiliyorsunuz

Adsl de olur,ama fiberde firma kendi modeminde ısrar ediyor. Huaweinin hg255s muhtemelen elindeki modem,wifi de kronik sorunlu,şu an bende kullanıyorum ama bende 10-15 günü bulabiliyor sorun vermesi arayüze bir girip çıkıyorum düzeliyor,olmadı arıyorum onlar düzeltiyor,öyle idare ediyoruz

Adsl de olur,ama fiberde firma kendi modeminde ısrar ediyor. Huaweinin hg255s muhtemelen elindeki modem,wifi de kronik sorunlu,şu an bende kullanıyorum ama bende 10-15 günü bulabiliyor sorun vermesi arayüze bir girip çıkıyorum düzeliyor,olmadı arıyorum onlar düzeltiyor,öyle idare ediyoruz
Aşırı saçmalık değil mi kullanıcıyı mecbur etmek modemlerinin kötü olduğunuda kabul etmiyorlar.

Defalarca arayacaksın ve defalarca "modeminize reset atıyorum şu an" diyecekler ama ertesi gün bozulacak merak etme:) çok yaşadım. Superonline kullanıcı adı ve şifrenle yeni modeme kurulum yapman gerekiyor. İstersen önce müşteri hizmetlerini ara ve ne adımlar izlemen gerektiğini sor istersen.

Hahahaha sorunumu araştırırken denk geldim başka bir sağlayıcı da aynısını yaşadım 4 5 kez reset attılar her attıklarında yavaş olan internetim bırak düzelmeyi tamamen bağlantıyı koparttılar her koparttıklarında ekip gönderelim dediler gerçekten komediydi durum.

Yeni konular

Geri
Yukarı