Superonline'nın standart modemi iyi midir?

Darth.Vader

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Mustafar
Arkadaşlar, 50 Mbps VDSL2 internet bağlatacağım. Müşteri hizmetlerindeki kadın standart Huawei modem vereceklerini söylediler. Bu modem kaç GHz? Ayrıca bozulma, hız kaybı, internet kesilmesi vb. sorunlar yaşatıyor mu?

Arkadaşlar, 50 Mbps VDSL2 internet bağlatacağım. Müşteri hizmetlerindeki kadın standart Huawei modem vereceklerini söylediler. Bu modem kaç GHz? Ayrıca bozulma, hız kaybı, internet kesilmesi vb. sorunlar yaşatıyor mu?
5ghz desteği bulunan bir modem. Çoğu Türkcell kullanıcısı çok şikayetçi bu modemden. Ben 2-3 yıldır kullanıyorum sorun yaşamadım menzili, hızı gibi konularda. Ama modem de neredeyse hiç bir özellik yok. Bozulma gibi bir durumda hiç yaşamadım 7/24 açık modem. Bunlar benim tecrübelerim ama dediğim gibi çoğu kişi memnun değil bu modemden.

Hocam bence menzili biraz düşük kalıyor. Odamda olan modem balkona gittiğim zaman çekmiyor. Hız konusunda 2 senedir herhangi bir problem yaşamadım. Fakat güzel bir modem değil. Özellikleri neredeyse yok denecek kadar az.

Superonline tavsiye etmem. 2 yıl çektirmedikleri dert kalmadı.

Hocam bence menzili biraz düşük kalıyor. Odamda olan modem balkona gittiğim zaman çekmiyor. Hız konusunda 2 senedir herhangi bir problem yaşamadım. Fakat güzel bir modem değil. Özellikleri neredeyse yok denecek kadar az.
Peki 7-9 metrede hız farkı yaşar mıyım? Ayrıca bildiğim kadarıyla 5.0 GHz modemlerin menzili daha iyi.

Yeni konular

Geri
Yukarı