SuperSlim PS3 GTA 5 Kasma Sorunu

Sedat Poyraz

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar elimde Superslim PS3 var fakat GTA 5'te kasma var. CD tertemiz ama ne olur ne olmaz diye sildim, temizledim falan yine de düzelmedi. Acaba televizyondan yapmış olabilir mi?Beko LCD var elimde. Lütfen arkadaşlar yardımınızı bekliyorum, param boşa gitmesin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu videodakini yapmayı deneyin

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu videodakini yapmayı deneyin

O dedigin Slim ve FAT kasa ps3'ler icin gecerli. Superslim kasalar herseyden kısılmış, ucuz olsun da nasil olursa olsun denilip uretilmis konsol.

Sorunuza gelirsek. Bu FPS dususleri baska oyunlarda oluyormu ? Sadece hikaye modunda mi yoksa multiplayer'a girince de oluyor mu ? Multiplayer ise ayni sorun bende de var. 3MBPS ile ne kadar saglikli online oynanabilir bilmiyorum (kendim icin). Single'da oluyorsa harddisk'te problem olabilir mi ?

O dedigin Slim ve FAT kasa ps3'ler icin gecerli. Superslim kasalar herseyden kısılmış, ucuz olsun da nasil olursa olsun denilip uretilmis konsol.

Sorunuza gelirsek. Bu FPS dususleri baska oyunlarda oluyormu ? Sadece hikaye modunda mi yoksa multiplayer'a girince de oluyor mu ? Multiplayer ise ayni sorun bende de var. 3MBPS ile ne kadar saglikli online oynanabilir bilmiyorum (kendim icin). Single'da oluyorsa harddisk'te problem olabilir mi ?
Yok aga sadece GTA 5'te

Kardeşim playstation un güç kablosunu çek cd çıkarma tuşuna basılı tutarak güç kablosunu tak playstation kendini temizler fan sesleri falan gelir fan sesleri durunca güç kablosunu çek tak yap aç playstation u sorun düzelecektir.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı