Suplement kullanmak naturalliği bozar mı?

• Konuyu başlatan P4L
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 41
  • Görüntüleme 12B
Bayağıdır kilo alamadığımı fark ettim. Gain bolic, Amino asit gibi şeyler kullanılabilir dedi salonda ki ilgili bir arkadaş. BCAA da olabilir dedi. 3'ünü yani kullanabilirsin dedi. Öğünleri yeterli alamadığımı fark ettim. Bu yüzden takviye amaçlı bunlar olabilir eksiğim olduğu için kaloride. Kalori yeterli olmayınca kilo da alamıyorum. Bu yüzden kullanılabilir dediğiniz gibi. Ama creatin ve protein tozu şuan lazım değil gibi. Sadece kilo almak için Gain bolic yanında Nutrever Whey Amino ve BCAA kullanılabilir.
BCAA'nın kilo almak ile ne alakası var anlamadım. BCAA kilo aldırmaz sadece protein sentezini artırarak kasların yapımında katkı sağlar.

Gainer'a en az 800-1000 TL bandında para vereceksiniz. O parayı beslenmenize harcayabilirsiniz.

BCAA'nın kilo almak ile ne alakası var anlamadım. BCAA kilo aldırmaz sadece protein sentezini artırarak kasların yapımında katkı sağlar.

Gainer'a en az 800-1000 TL bandında para vereceksiniz. O parayı beslenmenize harcayabilirsiniz.
BCAA ek bir takviye açısından dedim. Öyle de yapabilirim fakat çok aşırı bir kalori düşüşü gün içinde görürsem kendimde gainer olabilir. Biraz daha kendimde gözlem yapayım kilo alabilecek miyim diye bu ay içinde. Alamazsam gainer ve whey amino olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı