Supplement tavsiyesi

Hocam antrenmanda hareket formlarını oturtma, sert antrenman atma, kası gerektiği kadar tükenişe götürme konularını vs. geçiyorum.
Dengeli ve giderek azalan bir kalori açığı oluşturun. Günlük alacağınız protein minimum 220 230 gr civarlarında olsun. Ne kadar fazla o kadar iyi. Sebze tüketminie de önem verin, antrenman sonrası 30 dakika kardiyo yapılabilir.
Supplement olarak, eğer ki diyetin yüzünden antrenman performansın yeterli gelmiyorsa ve gerçekten yorgun oluyorsan, haftada 2 gün kullanmak şartıyla pre workout alabilirsin.
Protein tozu şart.
Creatine de paran varsa kullanabilirsin.
Onun dışında pre workout almazsan yine haftada 3 gün civarı bir sınırlamayla kafein alabilrsin.
Başka da etkili pek birşey gelmiyor aklıma.
Marka olarak genel bir marka söylenmez, her markanın farklı ürünü kalitelidir.
Şuan whey olarak güncel fiyatlara göre wpc80 nutrade premium whey önerebilirim. Bigjoy indirimi bitmediyse onu da deneyebilirsiniz.
Pre workoutu da haftada 2 kullanacağınız için çok uzun gidiyor. Bu yüzden paraya kıyıp olimp r weiler alabilirsiniz, dünyanın en iyisi. Eğer ki bu kadar abartmaya gerek yok derseniz, TR şartlarında çoğu pre aynı zaten. Yine nutrade pre workout güzel etkiye sahip ancak fiyatını bilmiyorum. Protein ocean vs. alabilirsiniz ucuzdur preleri.
7NUTRÄ°TÄ°ON 7 Nutrition Creatine Monohydrate 300 Gr Fiyatı, Yorumları - Trendyol kreatin için arkadaşım bunu önerdi çok memnun kalmış. Siz de bunu önerir misiniz? Protein tozu için de f/p ne önerirsiniz? Bcaa ne işe yarıyor hâlâ tam olarak anlayamadım.

7NUTRÄ°TÄ°ON 7 Nutrition Creatine Monohydrate 300 Gr Fiyatı, Yorumları - Trendyol kreatin için arkadaşım bunu önerdi çok memnun kalmış. Siz de bunu önerir misiniz? Protein tozu için de F/P ne önerirsiniz? BCAA ne işe yarıyor hâlâ tam olarak anlayamadım.

Hocam SSN Sports Style Nutrition Creatine Refuel 300 Gr (Aromasız) bunu önerebilriim. Attığınız creatine fazla pahalı, bütçeniz oraya kadr çıkıyora 500 gr Creapure supplementler.com vs. almayı düşünebilirsiniz.

Anladım değerli bilgiler için çok teşekkür ederim.
Rica ederim. Bewolf, heromega, nois, run, high, protouch gibi markaları yeterince güvenilir olmadığı için tavsiye etmem.
Bigjoy hardline hiq vs. da fiyatından dolayı tavsiye etmem.
Fiyat performans almak isterseniz ssn.
Kaliteli almak isterseniz supplementler.comdan creapure alıp alabileceğiniz en iyi creatini almış olursunuz zaten.

Rica ederim. Bewolf, heromega, nois, run, high, protouch gibi markaları yeterince güvenilir olmadığı için tavsiye etmem.
Kaliteli almak isterseniz supplementler.comdan creapure alıp alabileceğiniz en iyi creatini almış olursunuz zaten.
Teşekkür ederim.

Son düzenleme:
Nois hakkinda bir bilgiye ulasabildiniz mi hocam? Yoksa HeroMegadan kalma guvensizlikten ötürü mu bunu soylediniz merak ettim acikcasi. Yoksa bir bilgi vermedikleri/soylemedikleri icin mi?

Nois hakkinda bir bilgiye ulasabildiniz mi hocam? Yoksa heromegadan kalma guvensizlikten ötürü mu bunu soylediniz merak ettim açıkçası. Yoksa bir bilgi vermedikleri/soylemedikleri icin mi?

Don değiştirir gibi firma ismi değiştirip yeniden piyasaya çıkıyorlar. Bizim güvensizliğimiz sürekli isim değiştirip analiz belgelerini tam anlamıyla paylaşmamaları. İçerik doğrudur yanlıştır ona bir şey diyemiyorum ama sürekli yeni firma açıp karşımıza çıkmaları güvensizlik örneği.

Nois hakkinda bir bilgiye ulasabildiniz mi hocam? Yoksa HeroMegadan kalma guvensizlikten ötürü mu bunu soylediniz merak ettim acikcasi. Yoksa bir bilgi vermedikleri/soylemedikleri icin mi?
Furkan er 2 adet marka açtı ikiside aynı politika, yüksek fiyat koy ürünleri öv, sonrasında çok iyi indirimler koyarak fiyatı piyasanın oldukça altına düşür. Sürekli ürünleri patlayan, saçma sapan tesislerde iş yapan bir adam. Çalıştıkları fabrikadan tut hiçbirşeyleri doğru değil. Ürünleri yine aynı şekilde pahalı. Bir heromega kadar kötü değil gözümde ama asla ilk tercihlerimden olmaz.

analiz belgelerini tam anlamıyla paylaşmamaları
Firmanın paylaştığı analiz belgeleri tam anlamıyla geçersizdir.
Firma kendi kutusunun içine farklı bir wheyde koyabilir.
İlk ürettiği seriyi düzgün üretip teste yollamışta olabilir.
Amino asit ekleyerek içeriği doldurup test sonucu wpc80 gösterebilir.
Gibi gibi birçok yapabileceği hile var, ki yapıyorlar da.

Geri
Yukarı