Supra mı GTR mı?

Doğru, bizler vizyonlu insan görmeyince vizyoner insanların tercihlerinin neden yana olduğunu nasıl dile getirdiklerini bilmiyoruz demek ki...

Ufff, yeni moderatörlerin Türkçesi müneccim seviyesinde demek ki. Bizden sonra moderatör alım kriterleri bayağı bi' yükselmiş anlaşılan. Teşekkürler beni engin vizyonunla aydınlattığın için.

AAA, bilin bakalım hiç tanımadığı birilerinin kişisel tercihlerine saygı duymayıp, hakaret anlamında mesajlarına tepki yiyince dip gaz GT-R'ın R'siyle geri vites yapan insanlara ne deniyor? Cevap: İNTERNET TROLÜ!

Bak güzel dostum, belli ki buraya kavga etmek için gelmişsin. Son kez söylüyorum; vizyonsuz kelimesini kullanırkenki amacım kendi tercihimi belirtmek. Bu şekilde belirtmiş olmam Supra diyen adamın vizyonsuz olduğunu belirtmez. Kaldı ki R yapsam şu an seninle bu tartışmaya girmek yerine konuyu da kapatabilirdim. Ama sen hala daha ısrarla tartışmaya devam edeceğim diyeceksen kendi kendine konuşmaktan başka bir şey yapmamış olursun. Çünkü sen ve senin gibi internet trollerine harcayacak zamanım yok.

Japonic kanalını takip ediyorsan zaten ikisini de kullanan adam R34 GTR diyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

2JZ motoru tartışılmaz, RB26'da ne kadar güzel makine olsa bile 2JZ'den bahsediyoruz, görüntü olarak R34 makine olarak Supra.

Bu konuları gördükçe gülme krizine giriyorum. Bir de kendini savunmaya çalışman çok komik. İkisi de birbirinden farklı araçlar. Bu karşılaştırmayı yapmak fil ve aslanı karşılaştırmak gibi. Zaten Türkiye'deki JDM kültürü A80 Supra ve GT-R34 dışında bir şey olmadığından dolayı bu konunun tartışma çıkarmak için açıldığını düşünüyorum.

GT-R ama hangisi mesela? Benim aklıma R32 gelir, başkasının aklına R34 gelir. Aynı durum Supra'da da geçerli. Benim aklıma A70 geliyor, başkasının aklına A80 gelir. En azından belirtseydiniz.

Hangisini tercih ediyorsun diye soracak olursan yapacağım işe bağlı olurdu araç seçimim. Drag için bir araba seçecek olsam 2JZ yüzünden A80 Supra'yı tercih ederdim. Kolay tune ve modifiye edilmesi, yüksek beygirlere rahatça çıkabilmesi büyük avantaj.

Pist için bir araba isteseydim GT-R seçerdim. R32'nin zamanında nasıl domine ettiğini biliyoruz. Tam bir pist canavarı.

Bu ikisi dışında bir JDM seçecek olsam Type-R DC2 Integra ve GC-8 Impreza derdim.

Bu konuları gördükçe gülme krizine giriyorum. Bir de kendini savunmaya çalışman çok komik. İkisi de birbirinden farklı araçlar. Bu karşılaştırmayı yapmak fil ve aslanı karşılaştırmak gibi. Zaten Türkiye'deki JDM kültürü A80 Supra ve GT-R34 dışında bir şey olmadığından dolayı bu konunun tartışma çıkarmak için açıldığını düşünüyorum.

GT-R ama hangisi mesela? Benim aklıma R32 gelir, başkasının aklına R34 gelir. Aynı durum Supra'da da geçerli. Benim aklıma A70 geliyor, başkasının aklına A80 gelir. En azından belirtseydiniz.

Hangisini tercih ediyorsun diye soracak olursan yapacağım işe bağlı olurdu araç seçimim. Drag için bir araba seçecek olsam 2JZ yüzünden A80 Supra'yı tercih ederdim. Kolay Tune ve modifiye edilmesi, yüksek beygirlere rahatça çıkabilmesi büyük avantaj.

Pist için bir araba isteseydim GT-R seçerdim. R32'nin zamanında nasıl domine ettiğini biliyoruz. Tam bir pist canavarı.

Bu ikisi dışında bir JDM seçecek olsam Type-R DC2 Integra ve GC-8 Impreza derdim.

Öncelikle kalkıp da kendimi savunmama laf edip ondan sonra kendimi savunma sebebim olan tartışmadan daha uzun bir cevap vermen çelişkili ve komik bir durum. Ayrıca şuna da açıklık getirmem lazım ki fil ve aslanı karşılaştırmak yanlış değildir ikisini de belli başlı şartlara göre karşılaştırabilirsin (büyüklük, hız, avcılık vs.). Kaldı ki bu tartışma başlığı senin de görebileceğin üzere mizah kategorisinde yani bu da demek oluyor ki burası gündemden bağımsız milletin kafa dağıtmak için girmiş olduğu bir kategori.

Yeni konular

Geri
Yukarı