Suriye'deki TSK üssüne saldırı

Resmi bir açıklama yapılmasa da Suriye'de durumlar karışık şu an.

El-Bab'daki üssümüze YPG ve Suriye'li milisler tarafından saldırı düzenlendi. 2 şehidimiz, 8 yaralımızın olduğu söyleniyor. YPG'ye ait 8 köy ve Bazı PKK üsleri Türk topçuları tarafından yoğun ateş altına tutulmakta. Bayraktar TB2 bölgede uçuş gerçekleştiriyor. Gelişme olursa buraya eklerim.

Dış politikamız çok iyiymiş. 2017'den beri İdlip'te kilometrelerce toprak kaybettik. Kaç gündür RHK ve SHK üslerin yakınını bombalıyor. Gıkları çıkmadı. :)

2017'den bu yana hiçbir şey normal gitmedi o bölgede. En son El nusrayı da Öso ile birleştirdiler ortaya SMO diye saçma sapan bir ordu çıktı. Rusya desen İdlibi insafsız gibi vuruyor.

Diğer ülkelere oranla 10 kat daha fazla mülteci alındığını biliyor muydun sen? Avrupa mülteci almamak için neler neler yapıyor, bir görsen... AKP'li ananın babanın aklına soktuğu şeylere bak. İnsanda bir utanma olur be, şu mülteci olayında hala şu iktidarı desteklemek büyük bir ayıp! 10 milyon mülteci nedir? Ülkenin içine edilmiş durumda. Bunlar 10-20 yıl sonra İsrail'in yaptığı gibi ayaklanma çıkartacak, bu kesinlikle yaşanacak. Her Suriyeli karıya baksan yanında 6-7 tane velet oluyor. Ohooo, uyuyun siz Ar*p yalayıcıları...

Ayıp, cidden ayıp ya. İnsan bu kadar cahil olamaz.
O sonda kurduğun ... yalayıcıları ifadesi suç birader. Sil onu istersen.

TSK tarafından Suriye'ye ait radar üssü bombalanmış. ÇNRA ve topçu birlikleriyle YPG ve Esad mevzileri vuruluyormuş.

Açtım BF müziği Teröristlerin özgürLeştirilmesini izliyorum.
2017'den bu yana hiçbir şey normal gitmedi o bölgede. En son El nusrayı da Öso ile birleştirdiler ortaya SMO diye saçma sapan bir ordu çıktı. Rusya desen İdlibi insafsız gibi vuruyor.

Kaç gündür bombaladılar üs yakınlarını. Kimse ses çıkarmadı. Bugün şehit olan her askerimizin kanı ellerinde malum kişilerin.

TSK tarafından Suriye'ye ait radar üssü bombalanmış. ÇNRA ve topçu birlikleriyle YPG ve Esad mevzileri vuruluyormuş.

Açtım BF müziği Teröristlerin özgürLeştirilmesini izliyorum.

Kaç gündür bombaladılar üs yakınlarını. Kimse ses çıkarmadı. Bugün şehit olan her askerimizin kanı ellerinde malum kişilerin.
Hocam bu mu müzik?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Türk ordusu YPG eliyle Kürt devleti kurulmasını önlemek için orada yazmıştım birileri kahkaha atmış. Neye güldüklerini söyleseler de beraber gülsek.

Hocam bu mu müzik?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Bunu demiş olabilir.

El bab’daki TSK noktasına roket atılmış.
Bu arada İdlib’de halk TSK üsleri önünde protestolarda bulunuyor kaç gündür. Neden Ruslara ve Esad’a karşılık vermiyorsunuz diye. Türkiye uzun süredir Suriye’nin kuzeyindeki saldırılara adam akıllı cevap vermiyor bu durum düşmanı cesaretlendiriyor gittikçe.

Geri
Yukarı