Suriyeli sığınmacıdan Türk gençlerine akıl almaz sözler

Bunların bu kadar bir taraflarının kalkmasının sebebi ne merak ediyorum? Bu işin sonu cidden iyi değil yetkililer devlet büyükleri bir şey yapmazsa vatandaş bildiğini yapacak. Her türlü pisliği yaptılar bu ülke de hala da konuşuyorlar car car bu nedir ya. Adamlarda ki özgüvene bak. Bana bir şey olmaz bana bir şey yapamaz kafasında takılıyor hepsi. Son zamanlarda da özellikle Online oyunlar da çok görmeye başladım. Ana bacı küfür eden vatana millete bayrağa demediğini bırakmayan suriyeliler türedi. Bir şeyler yapılması şart artık. Reis oy için bunları getirdi bunu biliyoruz ama oy uğruna da bu ülkeyi yedirmeyiz kusura bakmasın kimse.

13.5 milyon sığınmacı ve kaçağın hepsini sığınmacı mı sanıyor sunuz? Olası bir isyanda milyonlarca isyancı ile karşı karşıya kalacağız.

1.si hepsinin çok iyi organize olma ihtimali yok diye varsayıyıorum. Yani istihbaharat bu konu da uyumaz umarım.
2.si bütün sığınmacılarda şerefsiz değildir. Yaşamak için konum değiştirmek gayet doğal bir durum. Bizim Avrupa'ya gitmek istememiz gibi. Onlar açısından çok kötü bir şey yapmadılar.
Burada suç onlarda değil Türkiye'yi yöntenlerde doğru kararlar alamadılar.

Terör saldırıları çok zorlar ama olası bir ayaklanmada çok rahat bastırabiliriz diye düşünüyorum. Şu anki iktidarın politikalarını hiç beğenmesemde askeri gücümüz yerinde.

Türkiye'de Avrupa gibi bir şey yok protesto yapamıyoruz şu ana kadar olan şeyler Avrupa'da olsaydı başkan 10 kere giderdi.

Bu adamın gitme ihtimali yok zaten. Çok büyük kitlesi var.

Çoğu maaşını alıyor, ekmeğini yiyor sırf aldığı ekmek sayısı azalıyor diye başkasına oy verip bütün ekmeğini 0 lamazlar.

@mrht1234 Şu bedevileri savunmaktan bıkmadınız mı hocam. Osmanlı zamanında sırtımızdan bıçaklayanlar bunlardı. Şimdi de zamanı geldiğinde, 2. kez sırtımızdan bıçaklamayı anbean bekliyorlar. Bu ülke de olası bir iç savaş olursa bizim sonumuz olur. Dönüşü olmayacak bir şekilde Sevr sınırlarına döneriz.
Bunun gibi bir tane daha vardı ona ne oldu acaba hiç sesi çıkmıyor bu o mu yoksa?

1.si hepsinin çok iyi organize olma ihtimali yok diye varsayıyıorum. Yani istihbaharat bu konu da uyumaz umarım.
2.si bütün sığınmacılarda şerefsiz değildir. Yaşamak için konum değiştirmek gayet doğal bir durum. Bizim Avrupa'ya gitmek istememiz gibi. Onlar açısından çok kötü bir şey yapmadılar.
Burada suç onlarda değil Türkiye'yi yöntenlerde doğru kararlar alamadılar.

Terör saldırıları çok zorlar ama olası bir ayaklanmada çok rahat bastırabiliriz diye düşünüyorum. Şu anki iktidarın politikalarını hiç beğenmesemde askeri gücümüz yerinde.

Bir iç savaş olursa, yıllarca sürer. Biz içimizdekiler ile meşgulken, dışarıdan ÖSO, YPG ve Irak'ta olan terör yapılandırma, bize her taraftan saldıracaklardır.

Bunun gibi bir tane daha vardı ona ne oldu acaba hiç sesi çıkmıyor bu o mu yoksa?

@ÖzkanK Recep Baltaş hocamıza da aynı trolü yapınca, damlayı taşıran son damla oldu. 1 yıl Sosyalden uzaklaştırıldı.

Geri
Yukarı