Taksim’de patlama olayından sonra kaçan insanlarla alay eden Suriyeli Sığınmacı

Suriyeli bedeviler sırf Askerlik yapmamak için, kendi vatanlarında anasını bacısını namusunu bırakıp, başka ülkeye kaçan şerefsizler mi haklı oluyor?
Adamların önüne 2 tabak sunuldu. Birinde pasta var, birinde bok var. Adamlar pastayı seçti. Konu bu kadar. Onlar kendi yararına olan ne ise onu seçti. Biz ise vatanı milleti ve bu ülkenin gelecek nesillerini düşünmeyip onları ümmetin torunları diyerek içimize aldık. Bunlar hala iyi günlerimiz. Şu an açık öğretim üniversite sınavlarına girenler varsa aramızda bilirler, şu an okullarda sınava girerken asılı olan sınava girecek öğrenci listelerinde Suriyeli sayısı Türk öğrencilerinin en az 5 katı. Arka planda bilmediğimiz Suriyeliye özel haklar var ki bu adamların bu diplomaya ihtiyacı var. Onu da alıyorlar. O nedenle adamlar şu an bizim gibi halkı dize getirip sahillerde nargile içerek ülkeyi fethettiler. Kabul edelim. Bu insanlar daha akıllı çıktı bizden.

İşte ülkeyi böyle böyle bedava sattık Suriyelilere. Ben senle aynı düşüncedeyim. O nedenle cevabını bana değil, sıkıyorsa Suriyelilere ver.

Orta doğu çöplüğünden gelmiş bedevi Suriyeli, Hani Türkler bizim gibi savaştan kaçmazdı?” diye patlamadan kaçan Türk vatandaşları ile dalga geçti. Videoya yorum yazan diğer haysiyetsiz Suriyeli Sığınmacılar da aynı şekilde ölen kişiler ile de dalga geçti.

Bu videodaki şerefsiz ve patlama ile ilgili alay eden diğer Suriyeli bedeviler, kendi vatanınızda sırf Askerlik yapmamak için, savaş var yalanını söyleyip, ananızı bacınızı namusunuzu bırakıp, başka ülkeye kaçan haysiyetsizlersiniz, hepiniz bir gün defolup gideceksiniz! Bu kişinin ve diğer yorum yapan Suriyeli bedeviler sınır dışı edilmelidir.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Yanlışlıkla muhteşem attım.

Terör saldırısını savaş olarak tanımlayacak kadar cahil, masum insanların ölümüyle dalga geçecek kadar acınası, kendi ülkesini koruyamayacak kadar aciz, onlara kapısını açan ülkenin derdiyle dalga geçecek kadar şeref yoksunu şahısların nefes alması bile beni rahatsız ediyor.
Kesinlikle öyle. Önce bu Suriyelileri ülkeden atıp, sonrada onların aramanıza girmesini sağlayan herkesi bu ülkeden Suriye'ye sürmek lazım.

Yeni konular

Geri
Yukarı