Suriyeli yağmacılara müdahale ediliyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kısa bir zaman sonra: Suriyeliler serbest bırakıldı. Görmeyiz umarım.

Boşver sen onları onlar dediğin gibi koyun geldiler koyun gidecek. Hayır hayvanın da suçu yok. O tip insanlar yüzünden hayvanların adı kirleniyor şaka gibi. :D Neyse sen ne kadar anlatırsan anlat bazı insanlar kit beyinli belli bir yere kadar görüyor, anlıyorlar. Sen ne kadar kendini anlatmaya çalışsan da anlamaz onlar. Allah yardımcıları olsun.
Allah yardımcıları olsun ama normalde böyle düşünmeyen arkadaşım bile istanbulda tedbir almadıkları için aynısını olcağını söylüyordum tedbir almadılar almazlarsa daha cokcanlar vereceğiz dediğimde, olm siyaset yapmanın sırasımı dedi ben insanaları uyandırmak istediğimde niye zorlarına gidiyor bunların bu gün dediklerini hiçbir zaman unutmayacağım zaten.

Sık kafasına ibret olsun!
Yok yok, bunları öldürmeyeceksin. Aylarca her gün 4-5 saat ıslak sopayla döveceksin, acı çekecek ağlayacak. Hatta bir binaya koyup o binayı patlatıp, enkaz altında ölüme terk edeceksin.

Son düzenleme:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Başka söyleyeceğim bir şey yok teşekkürler.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Başka söyleyeceğim bir şey yok teşekkürler.
Niye, neyden korkmuş? Böyle insanlar neden milleti korkutuyor, ne hakla?

Tayyip Erdogan'dan korkumuz yok. Ilık kıçlılar rahat koltuğundan muhaliflik taslamaya devam edebilir.

Suriyeli meselesi de zıvanadan çıkmış. Yiyecek ve kıyafet icin hoşgörülebilirdi ama milletin canına kast etmeye başlamışlar. Bunlar için kaynak harcamaya değmez, sınır dışı edilsinler en kısa ve uygun zamanda.

Biri çıksa seçimde sadece suriyelileri sınır dışı edeceğim dese çok yüksek oy alır yemin ediyorum.

Biri çıksa seçimde sadece suriyelileri sınır dışı edeceğim dese çok yüksek oy alır yemin ediyorum.

Uluslararası hukuk diyen şimdi bende yolluyacam diyor, entegrasyoncunun geldiği parti belli.
Bu sözün asıl sahibi bebecandır.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı