Suriyeli yağmacılara müdahale ediliyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Böyle insanlar neden ülkemize alınıyor ki.

Ülkemizi yöneten kim Cumhurbaşkanı peki uluslararası hukuk sözleşmesini imzalayan kim Cumhurbaşkanı yahu siz ayakta mı uyuyorsunuz onun için diyorum ülke gelişmiyor yok sonra bana laf atıyorlar 😃

Vur emri verilmeli, çocuklarına dahi acıma olmamalı. Haysiyetsizler.

Yahu sen Müslüman mısın yoksa cahil misin çocuklara acımasınlar diyorsun küçük çocukları bu hale getiren kim büyükler demek senin çocuğun olsa oda senin gibi böyle konuşur senin gibiler yüzünden ülke gelişmiyor bir fikir üstünlük üretmiyor harbiden cahilsin. Cumhurbaşkanı uluslararası hukuk sözleşmesi imzalamış bilip bilmeden herkes fırlatıyor ondan diyorum ülkemiz bu beyin ile zor gelişir 🙂

Yağma yok diyen bunu görsün.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şov yok, siyaset yapmayın diyende bunu görsün, ortalıkta şov ekibi kurulmuş.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sen akpartili misin yoksa?

Son düzenleme:
Ülkemizi yöneten kim Cumhurbaşkanı peki uluslararası hukuk sözleşmesini imzalayan kim Cumhurbaşkanı yahu siz ayakta mı uyuyorsunuz onun için diyorum ülke gelişmiyor yok sonra bana laf atıyorlar 😃

Yahu sen Müslüman mısın yoksa cahil misin çocuklara acımasınlar diyorsun küçük çocukları bu hale getiren kim büyükler demek senin çocuğun olsa oda senin gibi böyle konuşur senin gibiler yüzünden ülke gelişmiyor bir fikir üstünlük üretmiyor harbiden cahilsin. Cumhurbaşkanı uluslararası hukuk sözleşmesi imzalamış bilip bilmeden herkes fırlatıyor ondan diyorum ülkemiz bu beyin ile zor gelişir 🙂

Ben çoluk çocuk hiçbirine acımam. Yapım böyle. Çocukları dövün demiyorum, hepsini postalamaları lazim. Benim çocuğum böyle davranacak, acımam.

Değilim ben kimseye oy vermem boş oy vermek için en zayıf partiye boşa gitmemesi için oy atarım.

Bu şerefsizlerin boynunu kırıp atacan bir yere. Kimse niye öldüğünü bile düşünmez depremden öldü derler.

Bir an evvel sığınmacılar kanunun değiştirilip, suça karışan yabancıların deport edilme işlemleri kolaylaştırılmalıdır. Mevcut mevzuata göre; deport kararı verilen yabancıların hukuki temsilcileri mahkemeye müracaat edip, mahkeme süreci tamamlanıncaya kadar geçici oturma iznine kavuşabiliyor. Afganistan ve Suriye gibi yerlerden gelen sığınmacılar iyi örgütlendiği için bunlarla çalışan hukuk büroları aracılığıyla hemen itiraz ediyorlar ve oturum iznine kavuşuyorlar. Bu durumun bir an evvel değişmesi lazım.

Yazdıklarına bakarsak, entegrasyoncu AKP, deva, gelecek partisi gurubundansın, bana bulaşma pişman olursun.

Nereden biliyorsun senin dediğin partilere oy vereceğimi yazdığımı okusana ben kimseye oy vermem boş oy atmak için en zayıf partiye oy veririm 😉 rahat ol.

Nereden biliyorsun senin dediğin partilere oy vereceğimi yazdığımı okusana ben kimseye oy vermem boş oy atmak için en zayıf partiye oy veririm 😉 rahat ol.
Ben rahatım ama bana bulaşanın kimler olduğunu bilirim. Kimseye oy vermiyorsa tartışamazsın.

Ben çoluk çocuk hiçbirine acımam. Yapım böyle. Çocukları dövün demiyorum, hepsini postalamaları lazim. Benim çocuğum böyle davranacak, acımam.

Sen zalim misin böyle çoluk çocuğa acımam diyorsub demek Allah korkusuda yok sende kesin ateistsin bu nasıl saçma cevap çoluk çocuğa acımam diyor.

Ben rahatım ama bana bulaşanın kimler olduğunu bilirim. Kimseye oy vermiyorsa tartışamazsın.

Ben yapılan pisliklere cevap verdim mesela suriyelilerin rahatlıklarına adamlar gelip paşa paşa geziyor işte.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı