Suriyeliler yağmaya başladı!

@Elan Morin Tedronai vur emrinin verilmesi gerektiğini düşünüyorum. Vur emri verilmeden yağmalamanın önüne geçilemez.

Vur emri verilmese bile korkutma ateşi şart.

Vur emri verebileceklerini sanmıyorun, çünkü işler o kadar çığrından çıktı ki askerin vur yetkisinden sonra hükümeti iplememesi çok çok çok yüksek bir ihtimal.

Hepsi şerefsiz. Yazık insanların çadırına, yemeklerine çöküyorlar. Gidip marketleri yağmalıyorlar. 17 yaşındayım. İç savaş çıkarsa elime silahı korkusuzca alırım. Eminim ki benim gibi milyonlarca insan da öyle yapar.

"yetişecek çocuklarımıza ve gençlerimize tahsilin hududu ne olursa olsun, en evvel, her şeyden evvel Türkiye'nin istiklaline, kendi benliğine, milli geleneklerine düşman olan unsurlarla mücadele etmek lüzumu öğretilmelidir."
Gazı Mustafa Kemal Atatürk

17 yaşında reşit değilsin sen 😂😂 bu kadarı panik yapmaya gerek yok çocuk.

Ülkenin geleceğine bunu demeni doğru bulmuyorum.

Ülkenin geleceğinden bahsediyorsan bunu bir araştır bu suryeliler neden ülkemize girdi neden böyle yapıyor buna yorumlar yap şu an tüm deprem bölgesinde binlerce asker özel harekat var niye karışmıyor bunlara insanımız cadırda çıplak ayakla geziyor suryeliler ortayı boş gördü saldırıyor

Vatan sevgisi bunlar hep.
Yani evet biraz abartmış arkadaş ama bir şey olmaz. :)

Kim abartmış ben mi yoksa? 🙂

Ülkenin geleceğinden bahsediyorsan bunu bir araştır bu suryeliler neden ülkemize girdi neden böyle yapıyor buna yorumlar yap şu an tüm deprem bölgesinde binlerce asker özel harekat var niye karışmıyor bunlara insanımız cadırda çıplak ayakla geziyor suryeliler ortayı boş gördü saldırıyor

Ne alakası var benim yazdığım ile? Benim bunlara yorum yapmadığımı nerden biliyorsun? Benim kimi desteklediğimi ne düşündüğümü sadece o mesajdan mı çıkardın?

Geri
Yukarı