Suriyeliler yüzünden ayağım kırıldı

Köpekten neden kaçtın taş sopa bir şey yok muydu ? İndir ağzının üstüne 2 tane hizaya gelsin. Sonra köpeği serbest bırakan itlere çakacaktın 2 tane. Ah be güzel kardeşim kendine neden zarar veriyorsun.

Köpekten neden kaçtın taş sopa bir şey yok muydu? İndir ağzının üstüne 2 tane hizaya gelsin. Sonra köpeği serbest bırakan itlere çakacaktın 2 tane. Ah be güzel kardeşim kendine neden zarar veriyorsun.

Bilemedim. Korkudan o an ne yapacağımı bilemedim işte. O suriyelileri buldum zaten ayağım iyileşince ilk işim bıçağı takmak olacak. Şuan ağrıdan dolayı uyuyamıyorum.

Şu atılan yorumları görünce yaşadığım ülkedeki insanlardan bile korkmaya başladım suriyelisini bırak. Adamın teki diyor bıçak al bıçakla yahu bu nasıl bir öneridir Allah aşkına? Polise şikayet et geç adam çağırmalık dövmelik vesaire bir olay değil bu. Karşınızdaki insanlar 3-5 kişi gözükseler de tanıdıkları çok o kavganın o kişiye zarar vereceğini düşünüyorsanız vermez, aksine size daha çok zarar verir.

Şu atılan yorumları görünce yaşadığım ülkedeki insanlardan bile korkmaya başladım suriyelisini bırak. Adamın teki diyor bıçak al bıçakla yahu bu nasıl bir öneridir Allah aşkına? Polise şikayet et geç adam çağırmalık dövmelik vesaire bir olay değil bu. Karşınızdaki insanlar 3-5 kişi gözükseler de tanıdıkları çok o kavganın o kişiye zarar vereceğini düşünüyorsanız vermez, aksine size daha çok zarar verir.

Polisler Suriyelilere bir şey yapamıyor, korkuyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı