Suriyeliler yüzünden ayağım kırıldı

Klasik bir Arap yalayıcısı örneği.

Aynen kardeşim.

Bana Suriye'li, Arap sevici, her konuya yalan diyen tayfa gibi şeyler yazan arkadaşlara cevap olarak şunları söylemek istiyorum.

Ne ben sizi ne de siz beni tanımıyorsunuz, hiç dışarı çıkıp yürüyüş yapmadım veya eylemde yapmadım ama Twitter gibi yerlerden mülteciler gitsin gibi bir sürü tweet attığım elimden ancak bu geldi, sizden daha çok siyaset bilgisi -gelecekte de meslek olarak düşündüğüm şeydir siyaset- olan biri olarak hep gitsinler istedim ilk geldikleri zamandan beri, Arapların da kültürlerini ve davranışlarını gram sevmem.

Konu her türlü yalan eğer gerçekten inanıyorsanız saf ve kontrol edilmeye müsait bir insansınız.

Son düzenleme:
Nereden biliyorsun ya nereden biliyorsun? Boş konuşma. Adam hiçbir şey kanıtlamak zorunda değil.

Bir sürü eksik ve tutarsızlık var ama size laf anlatılmaz.
En son bir Suriye'li suç işlediğinde Ankara da ne oldu hatırlamıyorsunuz galiba eğer gerçek olsaydı şu an kıyamet kopmuştu.
Hatırlatmak gerekirse.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Eve doğru gittim ardından hastaneye gittim. Sadece ayağım kırıldı.

Bacağı kırık bir şekilde eve nasıl gittin çok merak ettim.

Son düzenleme:
Bacağı kırık bir şekilde eve nasıl gittin çok merak ettim.

Olayın sıcaklığında hissedilmez. Dünya taekvondo kadınlar şampiyonu nur tatarın açıklaması vardı; maç sırasında parmağım kırılmış ben maç bittikten sonra maçımı izlerken acımaya başladı, diye.

Olayın sıcaklığında hissedilmez. Dünya taekvondo kadınlar şampiyonu nur tatarın açıklaması vardı; maç sırasında parmağım kırılmış ben maç bittikten sonra maçımı izlerken acımaya başladı, diye.

Tamam haklısın diyelim. Orada yüksek bir duvara çıktım yazmış, ne yaptı düz duvara mı tırmandı koşarak? Eğer zaten tırmana bilecek kadar boyu var ise oradan balıklama arabanın üstüne atlamadıysa veya ayağı kaymadıysa düşüp bir yerini kırması zor.

Tamam haklısın diyelim. Orada yüksek bir duvara çıktım yazmış, ne yaptı düz duvara mı tırmandı koşarak? Eğer zaten tırmana bilecek kadar boyu var ise oradan balıklama arabanın üstüne atlamadıysa veya ayağı kaymadıysa düşüp bir yerini kırması zor.

Duvarın üstüne koşarken ayağını duvara yaslayıp yukarı zıplayarak çıkabilir ve kaçmak için diğer tarafı kontrol etmeden atlayabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı