Suriyeliler yüzünden ayağım kırıldı

Bıktım şu suriyelilerden yahu. Allah hepsinin belasını verir inşallah. Çocuktur,kadındır,yaşlıdır umurumda değil. İnşallah hepsi belasını bulur. NEFRET EDİYORUM.

Bıktım şu suriyelilerden yahu. Allah hepsinin belasını verir inşallah. Çocuktur,kadındır,yaşlıdır umurumda değil. İnşallah hepsi belasını bulur. NEFRET EDİYORUM.
Bela hiç bir şeye yaramıyor, gideceksin Öldüreceksin.

Hocam dikkatli olun bunu dediniz diye faşist damgası yemeyin.
Yersem yeyim, zerre umurumda değil. Nefret ediyorum onlardan abi cidden zerre sevmiyorum, nerede hırsızlık,taciz, tecavüz, pislik iş varsa hepsi onlarda. Gitsinler kendi ülkelerine. Bayramda seyranda gitmelerini biliyolar.

Boşa atılacak bir durum değil. Şikayetçi ol. Fakat bu konu Suriyeli Türk meselesi değil bence.

Sırf bunu yazdın diye ülkemiz savcıları sana dava açabilir mesela şu an. "Suriye'li din gaardaşlarımıza tehdit ediyorlar"

Bütün insanların bana göre yaşamaya hakkı yoktur, özellikle arapların, dünyaya veya ülkesine hiçbir şey katmayacak gençlerin/çocukların.
Yersem yeyim, zerre umurumda değil. Nefret ediyorum onlardan abi cidden zerre sevmiyorum, nerede hırsızlık,taciz, tecavüz, pislik iş varsa hepsi onlarda. Gitsinler kendi ülkelerine. Bayramda seyranda gitmelerini biliyolar.
Yesen de bir şey olmaz, seni haklı çıkarmış olurlar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…