Suriyeliler yüzünden ayağım kırıldı

Hocam dikkatli olun bunu dediniz diye faşist damgası yemeyin.
Yersem yeyim, zerre umurumda değil. Nefret ediyorum onlardan abi cidden zerre sevmiyorum, nerede hırsızlık,taciz, tecavüz, pislik iş varsa hepsi onlarda. Gitsinler kendi ülkelerine. Bayramda seyranda gitmelerini biliyolar.

Bugün eve dönerken sokakta Suriyeli çocuklar köpek ile uğraşıyorlardı. Yüksek ihtimalle kendi köpekleri ve tasması vardı. Yoluma devam ettim ve birden arkamı döndüğümde çocuk zinciri bıraktı. Köpek bana doğru koşuyordu. O an kaçacak yerim yoktu çıkmaz sokaktı çünkü. Yüksek bir duvara çıkıp atladım ve atladığım yerde park halindeki arabaya kafa üstü düştüm, 1 dakika kendime gelemedim, zaten ayağa kalktığımda ayağım, kolum ve kafam kanıyordu. Eve doğru gittim ardından hastaneye gittim. Sadece ayağım kırıldı, şu an iyiyim. Eğer atladığım yerde araba olmasaydı ve ben direkt yere düşseydim kafama ağır darbe alırdım ve sonuç daha kötü olurdu. Aileme diyorum polise gideceğim. Çevrede kameralar var, mutlaka çocukları bulurlar diyorum ama babam inatla boş ver, olur öyle şeyler diyor. Cidden bu ülkeden bıktım. Öyle anlatayım dedim. Suriyeliler yüzünden zarar görmeye devam edeceğiz gibi gözüküyor.
Boşa atılacak bir durum değil. Şikayetçi ol. Fakat bu konu Suriyeli Türk meselesi değil bence.

Sırf bunu yazdın diye ülkemiz savcıları sana dava açabilir mesela şu an. "Suriye'li din gaardaşlarımıza tehdit ediyorlar"

Bütün insanların bana göre yaşamaya hakkı yoktur, özellikle arapların, dünyaya veya ülkesine hiçbir şey katmayacak gençlerin/çocukların.
Yersem yeyim, zerre umurumda değil. Nefret ediyorum onlardan abi cidden zerre sevmiyorum, nerede hırsızlık,taciz, tecavüz, pislik iş varsa hepsi onlarda. Gitsinler kendi ülkelerine. Bayramda seyranda gitmelerini biliyolar.
Yesen de bir şey olmaz, seni haklı çıkarmış olurlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı