Suriyeliler yüzünden ayağım kırıldı

Yakında Afganlar içinde aynı şey olmadan önlem alınmalı. Şimdi o suriyelilerin vatandaşlıkları da yoktur. Ben olsam uygun bir zamanda karşılık verirdim.

Hocam ülke onların olmuş neredeyse liseli bir kardeşimin sınıfı 40 kişi 10 türk 30 Suriye'li ve bütün sınıflar böyle daha böyle olan kaç okul var.
Hiç görmesem daha iyi görünce sinirleniyorum bir de bunlar geçen Tiktok'da akım çıkarmışlar muz yiyorlar, hani biz yiyemiyormuşuzya şakacı Allah'ın belaları. Görünce sinirden ters döndüm, evet abartıyor olabilirim.

Hiç görmesem daha iyi görünce sinirleniyorum bir de bunlar geçen TikTok'da akım çıkarmışlar muz yiyorlar, hani biz yiyemiyormuşuzya şakacı Allah'ın belaları. Görünce sinirden ters döndüm, evet abartıyor olabilirim.

Abartmıyosunuz hocam iyi ki TikTok kullanmıyorum yoksa deli olurdum.

Bugün eve dönerken sokakta Suriyeli çocuklar köpek ile uğraşıyorlardı. Yüksek ihtimalle kendi köpekleri ve tasması vardı. Yoluma devam ettim ve birden arkamı döndüğümde çocuk zinciri bıraktı. Köpek bana doğru koşuyordu. O an kaçacak yerim yoktu çıkmaz sokaktı çünkü. Yüksek bir duvara çıkıp atladım ve atladığım yerde park halindeki arabaya kafa üstü düştüm, 1 dakika kendime gelemedim, zaten ayağa kalktığımda ayağım, kolum ve kafam kanıyordu. Eve doğru gittim ardından hastaneye gittim. Sadece ayağım kırıldı, şu an iyiyim. Eğer atladığım yerde araba olmasaydı ve ben direkt yere düşseydim kafama ağır darbe alırdım ve sonuç daha kötü olurdu. Aileme diyorum polise gideceğim. Çevrede kameralar var, mutlaka çocukları bulurlar diyorum ama babam inatla boş ver, olur öyle şeyler diyor. Cidden bu ülkeden bıktım. Öyle anlatayım dedim. Suriyeliler yüzünden zarar görmeye devam edeceğiz gibi gözüküyor.

Geçmiş olsun. Ayağının kırıldığını doktor mu söyledi yoksa kendin mi öyle düşünüyorsun? Ayak kırığı ile hareket edebilmen imkansız. Umarım ailen senin adına gerekli kurumlara bu durumu şikayet eder. Yoksa o sokaktan tekrar geçmek senin adına zulüm olur.

Dostum benzer bir olay eskiden benim de başıma geldi. Spordan çıkmıştım eve gidiyordum yolda itin biri bıçak çekti elimdeki telefonu almaya çalıştı boğuştum bıçağı düşürdü bıçağa tekme attım kaçtı gitti sonra. Eve geldim benim babam da boşver unut gitsin tarzı konuştu ama ben kalktım karakola gittim şikayet ettim. En azından o bölgede ekipler şüpheli gördüğü kişileri kontrol etsin, belki bir başkası benim kadar şanslı olmayacak.
Allah korusun düştüğün yerde araba olmasaydı kafanı betona çarpsan komaya girerdin yani basit bir şey değil. Neyse tekrardan geçmiş olsun.

Öyle ama hocam polis hiç bir şey yapmayacak, çağırsın mahalleden 15-20 kişi yapanları dövsünler. Suriyeliler korkaktır intikam almaya çalışmazlar :) Çalışsalar bile artık yanınızda bıçak taşırsınız sapla baldıra hem ölüm riski yok hem akıllanır.

Not;
İnsanları saldırmayı önermiyorum, bıçak kullanmadıysanız yanlış yere saplarsanız sakat kalır dikkat arkadaşlar. Denemeyin kimsenin üzerinde daha önce bıçak kullandıysanız problem yok ama.
Reis Allah affetsin çok güldüm ya :D

Bugün eve dönerken sokakta Suriyeli çocuklar köpek ile uğraşıyorlardı. Yüksek ihtimalle kendi köpekleri ve tasması vardı. Yoluma devam ettim ve birden arkamı döndüğümde çocuk zinciri bıraktı. Köpek bana doğru koşuyordu. O an kaçacak yerim yoktu çıkmaz sokaktı çünkü. Yüksek bir duvara çıkıp atladım ve atladığım yerde park halindeki arabaya kafa üstü düştüm, 1 dakika kendime gelemedim, zaten ayağa kalktığımda ayağım, kolum ve kafam kanıyordu. Eve doğru gittim ardından hastaneye gittim. Sadece ayağım kırıldı, şu an iyiyim. Eğer atladığım yerde araba olmasaydı ve ben direkt yere düşseydim kafama ağır darbe alırdım ve sonuç daha kötü olurdu. Aileme diyorum polise gideceğim. Çevrede kameralar var, mutlaka çocukları bulurlar diyorum ama babam inatla boş ver, olur öyle şeyler diyor. Cidden bu ülkeden bıktım. Öyle anlatayım dedim. Suriyeliler yüzünden zarar görmeye devam edeceğiz gibi gözüküyor.

Geçen Suriye'li 12 yaşında veled bana da çakı çekmişti ki iyi ki kahverengi kuşağa kadar karete eğitimi almışım çocukta küçük olunca çakıyı hemen aldım elinden sonra bir güzel patakladım en son duyduğuna göre burnu ve elmacık kemiği kırılmış yere düşüncede abandığım için 2 kaburgası zedelenmiş ama hala düşündükçe mutlu oluyorum yaptığıma.

Geçen Suriye'li 12 yaşında veled bana da çakı çekmişti ki iyi ki kahverengi kuşağa kadar karete eğitimi almışım çocukta küçük olunca çakıyı hemen aldım elinden sonra bir güzel patakladım en son duyduğuna göre burnu ve elmacık kemiği kırılmış yere düşüncede abandığım için 2 kaburgası zedelenmiş ama hala düşündükçe mutlu oluyorum yaptığıma.

Az bile yapmışsın helal olsun.

Geri
Yukarı