Suriyelilerin İstanbul, İzmir ve Konya'da yaptıkları protestolar?

Kaynak nerede?

Ben sahsen hicbir yerde Suriye vatandaslarinin hilafet yürüyüsü yaptigina dair bir icerige rastlamadim.

İstanbul Aksaray'da bir araya gelen yüzlerce Suriyeli eylem yaptı. Fransa'daki resmi binalara Hz. Muhammed'e hakaret içeren karikatürlerin protesto edilmesi amacıyla yapılan etkinlikte sık sık ÖSO yanlısı sloganlar atıldı.

Türkiye'de "sığınmacı" statüsünde oldukları öğrenilen kişilerin sosyal medya üzerinden organize oldukları ve günler öncesinden eyleme hazırlandıkları ortaya çıktı.

Aksaray meydanına çekilen görüntülerde tekbirler eşliğinde Arapça yazılı bezler ve ÖSO bayrakları açıldığı görüldü.

İstanbul'daki görüntülerin benzerleri Gaziantep, Konya ve İzmir'de de kayıt altına alındı.

Sosyal medya denen cöplükte paylasilan provokatif iceriklere itibar etmeyin. Aslini astarini arastirmadan kimseye kin kusmanin anlami yok.

Rahat batıyor diye söz vardır ya aha bu işte.

Ama yeter be kardeşim, atın şu herifleri artık ülkeden ama kimse kusura bakmasın bunun bir suçlusu varsa o da halktır. Halen daha oy veriliyorsa, bu halka müstahaktir.

Son düzenleme:
Üstteki müsveddeler izin vermemiştir, aman oy gitmesin diye.
Toplanma hürriyetine sahibiz, ancak huzuru bozabilecek, güvenliği tehdit edebilecek her türlü toplantı yasaktır. Kaldı ki burada bu güvenliği sağlamakla yükümlü kişi hükümettir, bu güvenliği de sağlayamıyorsa vah halimize.

Çocuklar,yaşlılar,kadınlar dışında hepsini ya atacakın ülkeden yada askere alıp yanımızda sokacaksın savaşa.
Orduya bir kez girerlerse bakteri gibi çoğalır bunlar. Sığınmaya mı geldiler ele geçirmeye mi belli değil. Silah zoruyla savaş alanına geri postalayacaksın bu tip şeyleri yapanları.

Orduya bir kez girerlerse bakteri gibi çoğalır bunlar. Sığınmaya mı geldiler ele geçirmeye mi belli değil. Silah zoruyla savaş alanına geri postalayacaksın bu tip şeyleri yapanları.
Usta, bakarsın, beslersin ama 2 ay bilemedin 3 ay hadi oldu 1 sene dahası yok. Ulkeye gelip, burada kimlik verilmesine ben karşıyım böyle bir şey olamaz.

Geri
Yukarı