Ücretsiz Suruga-ya hafta sonu boyunca kargo ücretsiz!

Arkadaşlar not geçeyim. Siteden defalarca sipariş verdim. Gerek manga gerek figür gerek başka şeyler. Hepsi kullanılmış olarak satılıyor fakat Japonların ikinci el anlayışı ile biz Türklerin anlayışı bir değil. Çok temiz ürün satıyorlar. 10bin TL'ye satılan figürleri 3bin TL'ye kapmıştım. Orijinaller ve kusursuzlar. Kitaplar da aynı şekilde. Ufak kusurlu olan tek bir kitap gelmişti diğer hepsi sağlam. Yani eğer bu tür şeyler alacaksanız kargosu da yok, sadece gümrük vergisi var, gayet iyi.

Ayrıca ürünlerin çoğu ürünün dilini Japonca yapınca çıkıyor. Neden bilmiyorum. Ne olur ne olmaz Japonca arama yapın.
@enversosa @DTB @CikiBavyer @Serquis @Furkan_001 @William Butcher @artik 72 yasindayim @Lucky7 @Salih7158

Çok güzel figürler var alasım geldi ama vergi olarak çok çıkar muhtemelen.
Gümrük vergisi hesaplama yapabilirsiniz. Mangalarda sadece 25TL gümrüğe sunma vergisi var. İstersen 150 Euro'ya kadar al sadece 25TL.

Hard disk alınır mı? Acaba? Pek güvenmedim.
Eğer ucuzsa bakabilirsin. Hiç müşteri hizmetleriyle görüşme gibi bir durumum olmadı. Maksimum 1 haftada ülkeye giriyor sonrası PTT'nin hızına bağlı maalesef.

Ne gibi seyler alinabilir fikri olan var mi? Ekstra olarak ise vergiyi nerede gorecegiz, odeme sayfasinda gozukur degil mi?
Hayır gözükmez. Gümrük vergi hesaplama yazarsan internete bulabilirsin. Sadece fiyat üzerinden değerlendiriliyor zaten. Koli falan da gelse sadece fiyatından belli bir yüzdelik alınıyor o kadar.

Yok mu klavye mouse kulaklık? :D
Vardır elbet. Fakat dediğim gibi siteyi Japonca deneyin bir de.

Son düzenleme:
900TL lik bi figür buldum vergisiyle 1200 ü geçer mi acaba?

Şurdan bi kulaklık vs. çıkar mı ya?

Biraz baktım bana çok f/p ürün var gibi gelmedi. (anime ürünleri dışında)
Şunu arızalı olarak 900 e gönderiyor.

Şurdan bi kulaklık vs. çıkar mı ya?

Biraz baktım bana çok f/p ürün var gibi gelmedi. (anime ürünleri dışında)
Şunu arızalı olarak 900 e gönderiyor.
İade kabul etmiyorlamış. Bence alınmaz. Altta bunu yazmışlar. (damaged, dirty, burnt, paint peeling, slight damage, etc.). Kulaklıkta hal kalmamış. Üstünde tepinmedikleri kalmış.

İade kabul etmiyorlamış. Bence alınmaz. Altta bunu yazmışlar. (damaged, dirty, burnt, paint peeling, slight damage, etc.). Kulaklıkta hal kalmamış. Üstünde tepinmedikleri kalmış.
Gümrük masrafı olmasa çok daha iyi aslında ama bilemedim

@ktskn hocam anlamadığım şey manga gibi şeylere sadece sunum ücreti mi alıyorlar vergi vs hiç kesmiyorlar mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı