Suspected Phishing Site

Thorin1904

Hectopat
Daha fazla  
Selam bugün bilgisayarı açtığımda Chrome tarayıcımda şöyle bir mesajla karşılaştım yeni sekme açar açmaz bu mesaj geliyor neyden kaynaklı olabilir. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

PhishingSite.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Virüs bulaşmış gibi gözüküyor. Bilgisayarınızı virüs programıyla ve Adwcleaner ile taratın.
Adwclenaer , malwareBytes ve jrt ile tarattım registryde 13 tane şüpheli dosya buldu ve onları temizledi ancak sonuç yine aynıydı. VPN kapalı olmasına rağmen bu devam etti ama VPN'i eklentilerden tamamen kaldırınca bu sayfa artık çıkmadı

Adwclenaer , malwareBytes ve jrt ile tarattım registryde 13 tane şüpheli dosya buldu ve onları temizledi ancak sonuç yine aynıydı. VPN kapalı olmasına rağmen bu devam etti ama VPN'i eklentilerden tamamen kaldırınca bu sayfa artık çıkmadı

İlginç bu arada, VPN istiyorsanız Opera'yı kullanın. VPN ve Adblock tarayıcının kendisiyle geliyor, hiç sıkıntı yaşatmıyor. Tavsiye ederim.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı