Suunto Peak 9 pro alınır mı?

TRickboy

Kilopat
Yer
Çamlıca
Daha fazla  
Meslek
Vardiya Zabiti
Arkadaşlar bu saati veya bu markayı kullanmış olanlar var mı? Akıllı saat olarak Apple, Xiaomi veya Huwai marka saatlerden farkları nedir? Kordon değiştirme imkanı var mı? Gemide olduğum için internet çok kötü bu nedenle ürün hakkında inceleme yapamıyorum. Beni bilgilendirecek olan varsa çok iyi olur.

Merhaba bende bir Suunto 9 peak pro kullanıcısıyım ben şahsen saaten çok memnun kaldım. Ben daha çok dağcılık ve koşu sporları ile ilgileniyorum ölçümleri konusunda hiçbir sorun yaşamadım birebir bir şekilde ölçüyor ve kordonuda quickfit tir rahatlıkla istediğiniz kordonu tak çıkar yapabilirsiniz size tavsiye ederim Apple, Xiaomi, Huawei gibi. saatlerden çok büyük bir farkı vardır. özellikle ölçüm konusunda eğer nabız altimetre barometreyi. iyi ölçsün benide yarı yolda bırakmasın istiyorsanız Suunto almalısınız Apple, Xiaomi, Huawei gibi saatler hem şarj süreleri az hemde genelde verileri doğru ölçmezler Suunto 9 peak pro da mesajlarınızı görebilirsiniz. kim aramış onu görebilirsiniz hem sporcu hemde akıllı saat gibidir uzun lafın kısası ben size kesinlikle öneririm ben direk türkiye yetkili satıcısından almıştım sporterest.com dan diğer satıcılara şahsen güvenemedim güzel bir şekilde paketleyip gönderdiler elime bir sıkıntı olmadan teslim oldu.

Değerli yorumunuz için teşekkür ederim. Daha uygun fiyatlı modelini almak istersem hangi modelini önerirsiniz? 3,5,7 ve 9 diye modelleri mevcut sanırım. Mesela 7 serisi ile 9 serisi arasında çok fark var mı?

Fiyat performans olarak Suunto 5 peak veya 9 baro almanızı öneririm. 7 almanızı önermem zaten üretimide durdu 7'lerin şarj süresi 1 gün gidiyor 9 barolarin ise 170 saate kadar çıkıyor. Benim size önerim ya 5 peak ya da 9 baro en iyi fiyat performans saatleridir

Fiyat performans olarak Suunto 5 peak veya 9 baro almanızı öneririm. 7 almanızı önermem zaten üretimide durdu 7'lerin şarj süresi 1 gün gidiyor 9 barolarin ise 170 saate kadar çıkıyor. Benim size önerim ya 5 peak ya da 9 baro en iyi fiyat performans saatleridir
Teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı