Çözüldü Swat 4 Crack Online oynanıyor mu?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

LordWirking

Femtopat
Daha fazla  
Swat 4 crack arkadaşımla Online oynayabiliyor muyum toksa orijinali satın mı almam gerekiyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Crack bir oyunda online bağlantı sağlamanız için özel yöntemler kullanılmayacaksa online oynama şansınız yoktur.

Online erişim oyunun kendisine ait olan sunuculardan sağlanıyorsa orijinali satın almanız gerekmektedir.
Crack bir oyunda online bağlantı sağlamanız için özel yöntemler kullanılmayacaksa online oynama şansınız yoktur.

Online erişim oyunun kendisine ait olan sunuculardan sağlanıyorsa orijinali satın almanız gerekmektedir.

Çözüm
@LordWirking direkt crack oyunu nasıl online olacağınızı söylemem Technopat Sosyal kuralları gereği sıkıntı çıkarabilir ancak konunun onaylanmasından sade bir cevaba moderasyonun itirazı olmadığını anlıyorum. Eklemek gerekirse bu cevap korsana ilişkin değil ister orijinal ister korsan oyunda kullanılabilecek korsan üründen bağımsız bir yöntemdir. Dolayısıyla sadece tekniği aktarabilirim. Oyunda LAN bağlantısı olduğunu görüyorum, eğer bilgi doğruysa sanal LAN bağlantısı kurmanın yöntemlerini araştırabilirsiniz.

@LordWirking direkt crack oyunu nasıl online olacağınızı söylemem Technopat Sosyal kuralları gereği sıkıntı çıkarabilir ancak konunun onaylanmasından sade bir cevaba moderasyonun itirazı olmadığını anlıyorum. Dolayısıyla sadece tekniği aktarabilirim. Oyunda LAN bağlantısı olduğunu görüyorum, eğer bilgi doğruysa sanal LAN bağlantısı kurmanın yöntemlerini araştırabilirsiniz.
sağ olu nçok teşşekürler

Yeni konular

Geri
Yukarı