Sweetbonanza yasal mı?

devonoir

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
EVGA GeForce RTX 2060 KO ULTRA GAMING 6GB
Intel i3-10100F
MSI PRO H410M-B Intel H410
Kioxia 500GB Exceria Serisi NVMe M.2 SSD
Kingston HyperX Fury 16 GB (2x8) 3200 MHz
Arkadaşlar Instagram'da görüyorum, millet oynayıp katlıyor. Sweet bonanza yasal mıdır? Şansımı denek istiyorum. Eğer yasal değilse bulaşmam.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar Instagram'da görüyorum, millet oynayıp katlıyor. Sweet bonanza yasal mıdır? Şansımı denek istiyorum. Eğer yasal değilse bulaşmam.

Oynadığın siteye göre değişir. Ama genel olarak pragmatic play yasal olamyan sitelerde bulunuyor.

Yasal değil. Size Instagram'da CZN Burak Sweet Bonanza reklamı mı çıktı? Öyleyse doğru değil.

Oynamak ve oynatmak yasak. Yani yasal değil.

Cevaplar için teşekkürler.

O izlediklerin genelde ayarlı oluyor. Bulaşma bulaşanların hayatı kararıyor her şey kodlar ile ayarlanmış zaten.

Dediğiniz mantıklı. Instagram'da birkaç sayfada gördüm adam 15000 TL atıyor 100 bin TL'ye kadar katlıyor bayağı şaşırdım başta. Demek ki tanıtım amaçlı böyle şeyler veriyorlar.

Geri
Yukarı