Swiss Nutrition Whey Protein nasıldır?

Berrkay

Megapat
Süper Moderatör
Sosyal Tayfı
Makaleler
9
Yer
Sakarya
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
PC: i3-10100F, 1660 Super, 8 GB RAM.
Laptop: i7-11800H, RTX 3070, 32 GB RAM.
Monitör: ASUS VG248QG
İnternette ve YT'de bu marka hakkında yapılan yorumlar çok kısıtlı. Instagram'da bile sponsoru oldukları kişileri gösterip duruyorlar ürünleri yerine. Kullanan varsa iyi-kötü tecrübelerini aktarabilir mi?

Ben de merak ediyorum. Özellikle gıda dedektifinin amino asit spike lafın ne dediler onu da öğrenemedim. bilen/kullanan varsa öğrenelim.

Gıda dedektifi bu markayı patlatmıştı, alınmaz daha iyi alternatifler var önermiyorum, bütçeye göre farklı, daha iyilerini önerebiliriz.
700-800 TL civarı bütçem. Supplementler'in kendi markasını almayı düşünüyorum.

Evet o bütçeye en uygun o fakat Protein tozu almakta kararlı mısınız? Bana göre gereksiz bir supplement, amacınız nedir?
Amacim protein acigini kapatmak. Normalde tavuk yiyorum, bittigi zaman hemen gidip alamadigim icin gun icerisinde hic alamamaktansa en kotu sabah aksam 2 olcek alirim diye dusunuyorum.

Amacim protein acigini kapatmak. Normalde tavuk yiyorum, bittigi zaman hemen gidip alamadigim icin gun icerisinde hic alamamaktansa en kotu sabah aksam 2 olcek alirim diye dusunuyorum.
Açık çok fazla değilse gerek yok bence, olabildiğince tavuk yiyin, ayrıca günde 2 ölçek alınmamalı sağlığınızı bozabilir, verilen ölçüler ile kullanın, kullanmıyorsanız ilk tercihiniz Creatine olsun.

Açık çok fazla değilse gerek yok bence, olabildiğince tavuk yiyin, ayrıca günde 2 ölçek alınmamalı sağlığınızı bozabilir, verilen ölçüler ile kullanın, kullanmıyorsanız ilk tercihiniz Creatine olsun.
Creatine kullaniyorum zaten, tavuk yedigim gunlerde kullanmayacagim, dedigim gibi bittigi zaman proteine dair bir sey olmuyor tuketebilecegim.

Yeni konular

Geri
Yukarı