Switch almaya değer mi?

Switch için önerebileceğin en rahat en iyi emulator hangisi. Pokemon ve Zelda oyunlarını oynamak istiyorum.

Zelda olarak BOTW dersen en iyisi CEMU evet Wii'u emülatörü ancak Switch'!deki oyundan daha iyi açıyor. Ama diğerleri için ben hep yuzu kullandım skyward sword vb. İnternetten hangi oyunun en iyi nerede çalıştığını da görebilirsin.

Zelda olarak botw dersen en iyisi cemu evet Wii'u emülatörü ancak Switch'!deki oyundan daha iyi açıyor. Ama diğerleri için ben hep yuzu kullandım skyward sword vb. internetten hangi oyunun en iyi nerede çalıştığını da görebilirsin.

Pokemon'un oyunları özellikle arceus ve Zelda botw işte bu ikisi için istiyorum.

Nintendo cihazları kullanışlı ve taşınabilir olmasının yanı sıra oyunlarının azlığı ve pahalı olması bence çok uygun değil olsa ben alırdım gerçekten.
PS5 alınır mı? Dendiğinde zenginsen al oyunlara paranız yetiyorsa al diyen insanlar nerede göremedim.

Nintendo cihazları kullanışlı ve taşınabilir olmasının yanı sıra oyunlarının azlığı ve pahalı olması bence çok uygun değil olsa ben alırdım gerçekten.
PS5 alınır mı? Dendiğinde zenginsen al oyunlara paranız yetiyorsa al diyen insanlar nerede göremedim.

Konsolla işim yok ki benim. PS5 almak istesem şu an alırım. Ama ben sadece Zelda ve Pokemon oynamak istiyorum. Ama bu 2 oyun beni yeterince sarmaz ise (sonuçta sadece hype var deneyimleme şansım hiç olmadı) onca harcama boşa gidecek. Daha yeni RTX3070 Ti kasa ve monitör çektim 165Hz 2K IPS panel. Eğer gerçekten saracağını bilsem bu 2 oyunun değer ama sarmazsa üzer bu sistemi almamdan daha 1 yıl geçmedi.

Konsolla işim yok ki benim. PS5 almak istesem şu an alırım. Ama ben sadece Zelda ve Pokemon oynamak istiyorum. Ama bu 2 oyun beni yeterince sarmaz ise (sonuçta sadece hype var deneyimleme şansım hiç olmadı) onca harcama boşa gidecek. Daha yeni RTX3070 Ti kasa ve monitör çektim 165Hz 2K IPS panel. Eğer gerçekten saracağını bilsem bu 2 oyunun değer ama sarmazsa üzer bu sistemi almamdan daha 1 yıl geçmedi.
Sarıp sarmadığını anlamanız için oyunların dosyalarını internetten indirip Yuzu emulatorle denemenizi öneririm. Taşınabilirliği düşünüldüğünde bende almayı düşünüyorum da (alacak param yok henüz).PCde Yuzu emülatörle oynuyorum oynamak istediğim nintendo exclusive oyunlarını pcde çok verimli oynanmıyor (düşük fps alıyorum sistemim orta halli bir sistem) pokemon shield ve brilliant diamond oynuyorum (bu oyunlar iyi çalışıyor)

Adsız.png

Adsız 2.png

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı