Anbernic konsollar almaya değer mi?

Amazon'da anbernic RG351p adında bir el konsolu gördüm. PSP, gba, NES, snes vb. retro konsollardaki oyunları açabiliyormuş. 2500 bandında bir fiyatı var. Sizce değer mi?

Bahsi geçen konsol

PS2 emulatorunude sorunsuz şekilde calıştırılabiliyorsa kesinlikle alınır yoksa beş para etmez telefonda ayni şeyleri görüyor.

PS2 emulatorunude sorunsuz şekilde calıştırılabiliyorsa kesinlikle alınır yoksa beş para etmez telefonda ayni şeyleri görüyor.
PS2 emülatörünü başka bir OS kurarak kurabiliyorsunuz. Ayrıca normal PS2 desteği olan 5000 TL. Telefonum maalesef PPSSPP'de zorlanıyor o yüzden alacağım.

RG353V rahatlıkla PS2 oyunlarını açabiliyormuş.

Eğer kopya bir sistem değilse alınır. Fiyatı oldukça güzel. Tabi ikinci el telefon alip kontroller bağlamak daha ucuza gelir. PSP oyunlarını 2015'den sonra çıkan çoğu orta seviye telefon açabiliyor.

Eğer kopya bir sistem değilse alınır. Fiyatı oldukça güzel. Tabi ikinci el telefon alip kontroller bağlamak daha ucuza gelir. PSP oyunlarını 2015'den sonra çıkan çoğu orta seviye telefon açabiliyor.
Kopya sistemden kastınız nedir? Bahsi geçen konsol linux işletim sistemine ve Anbernic’in kendi linux dağıtımına sahip.

Kopya sistemden kastınız nedir? Bahsi geçen konsol linux işletim sistemine ve Anbernic’in kendi linux dağıtımına sahip.
Bazen fabrikalar satılan retro sistemlerin dış görünüşünü kopyalayıp, daha ucuz parçalar kullanarak aynı markanın ürünü gibi satmaya çalışabiliyorlar ve genelde emülasyon performansları daha kötü oluyor.
Örnek olarak klon Arduinolar veya Souljaboy'un sitesinde sattığı oyun konsolları verilebilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı