Switch almaya değer mi?

Pokemon arceus, Zelda gibi oyunları oynamayı çok istiyorum bunu PC üzerinden oynayabilmemin bir yolu var mı? Online abonelik sistemleri vs de olabilir. Konsol almak zorunda mıyım illaki?

Hocam konsol alınmasına alınır da çok çok pahalı Türkiye'de ayrıca ortalama bir bilgisayarınız varsa emülatörlerle çoğu Switch oyununu oynayabilirsiniz zaten. Yuzu, Ryujinx gibi Switch emülatörleri var.

Hocam konsol alınmasına alınır da çok çok pahalı Türkiye'de ayrıca ortalama bir bilgisayarınız varsa emülatörlerle çoğu Switch oyununu oynayabilirsiniz zaten. Yuzu, ryujinx gibi Switch emülatörleri var.

RTX3070 Ti ve 11. nesil i5 var sistemim iyi ama emulatorleri yeni öğrendim ben daha hala PS1-PS2 emulatorlerde kaldım.

Bazı versiyonları kırılıyor sanırsam. Orijinal kullanıyorum ben genelde her şeyi ama absürt pahalı artık.
2017'nin ilk yarısına kadar çıkan ilk nesiller SD kart'la kırdırılabiliyor. Onlar da baya nadir ve bataryaları yeni modellerin yarısı kadar neredeyse. Cidden kırdırmak istiyorsan hem Lite'ları hem de 2.nesil Switch'leri kırabilen bir çip var, fakat Nintendo dava ettiği için artık bulması baya zor ve ciddi anlamda pahalı.

Yine de son yıllarda geldiğimiz noktayı düşünürsek emülatörlerin geleceği parlak denilebilir. Optimizasyon vs. anlamında bayağı ilerledik.

Switch için önerebileceğin en rahat en iyi emulator hangisi. Pokemon ve Zelda oyunlarını oynamak istiyorum.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı