Switch Crysis klavye fare ile oynanıyor mu?

Fota

Picopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar.

Switch klavye fare ile oynanıyormuş herkes Battle Royale gibi oyunları oynuyormuş ve tüm oyunlarda oluyormuş klavye fare. Kablosuz klavye farede oluyormuş. Benim merak ettiğim Crysis oyununda da oluyor mu ve nasıl PC gibi oluyor mu oyunu oynarken? Switch Lite ile de oluyor mu tüm bunlar? Bende Lite var ona göre Crysis alırım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar.

Switch klavye fare ile oynanıyormuş herkes Battle Royale gibi oyunları oynuyormuş ve tüm oyunlarda oluyormuş klavye fare. Kablosuz klavye farede oluyormuş. Benim merak ettiğim Crysis oyununda da oluyor mu ve nasıl PC gibi oluyor mu oyunu oynarken? Switch Lite ile de oluyor mu tüm bunlar? Bende Lite var ona göre Crysis alırım.
Diğer oynadığınız tüm oyunlarda klavye mouse çalışıyorsa o da çalışır çok yüksek bir ihtimal, lakin daha çok oyunun destekleyip desteklemediğini internetten bakmanız daha faydalıdır.

Olacağını sanmıyorum. Xbox ve PS4 konsolumda klavye mouse oynarken PC'deki hissi vermemiştir, Nintendo da yüksek ihtimal öyle'dir.

PS4 ile bende klavye fare takıp Crysis oynamak istedim olmadı. Klavye sadece menüde çalıştı. Switch'e gelirsek Fortnite güzel oynanıyormuş mausla.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

PS4 ile bende klavye fare takıp Crysis oynamak istedim olmadı. Klavye sadece menüde çalıştı. Switch'e gelirsek Fortnite güzel oynanıyormuş mausla.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Fortnite bütün konsollarda klavye mouse desteklemektedir, neyin destekleyip desteklemediğini internet üzerinden bakabilir siniz.

Geri
Yukarı